Apbrīno

Ambera Hērda no Depa iegūtos 7 miljonus ziedos labdarībai 16

Foto – Leta/AFP

Amerikāņu aktrise Ambera Hērda paziņojusi, ka ziedošot labdarībai no šķiršanās ar kinozvaigzni Džoniju Depu iegūtos septiņus miljonus ASV dolāru (6,3 miljonus eiro).

30 gadus vecā Hērda pusi summas ziedos Losandželosas Bērnu slimnīcai, bet otru pusi – Amerikas Pilsonisko brīvību savienībai (ACLU), kuras viens no darbības virzieniem ir cīņa ar vardarbību pret sievietēm.

“Kā minēts aizliegumā tuvoties un šķiršanās dokumentos, naudai šajā situācijā nav nekādas lomas un nekad nav bijis, izņemot to, ka man ir iespēja to ziedot. Ceru, ka tādā veidā palīdzēšu citiem, kam ir grūtāk sevi aizstāvēt,” norādīja Hērda.

Kā jau ziņots, Deps un Hērda otrdien vienojās par šķiršanos bez tiesāšanās. 53 gadus vecais Deps piekrita samaksāt Hērdai septiņus miljonus dolāru, savukārt Hērda atsauca lietu par vardarbību un atsacījās no prasības, ar kuru Depam liegts viņai tuvoties.

Saistītie raksti

“Mūsu attiecības bija intensīvi kaislīgas un dažkārt nestabilas, bet mūs vienmēr saistīja mīlestība,” paziņojumā TMZ un laikrakstam “Daily Mail” apliecināja pāris. “Neviena no pusēm nekad nav nākusi klajā ar melīgām apsūdzībām finansiāla labuma dēļ. Nekad nav bijis nodoma nodarīt fizisku vai emocionālu kaitējumu. Ambera Džonijam nākotnē vēl visu to labāko.”

53 gadus vecais Deps iepazinās ar 30 gadus veco Hērdu, filmējoties 2011.gada filmā “The Rum Diary” (“Ruma dienasgrāmata”), un abi apprecējās 2015.gada februārī.

Kopš Hērda Depu apsūdzēja par viņas sišanu un telefona iemešanu sejā, aktierim tika dots rīkojums ar sievu nesazināties un no viņas uzturēties ne mazāk kā 90 metru attālumā.

LA.lv