foto – hkkurbads.lv

Ambiciozais “Kurbads” sezonu sāk ar uzvaru pār čempioni “Liepāju 0

Ambiciozā Latvijas hokeja komanda Ogres “Kurbads” jauno virslīgas čempionāta sezonu trešdien sāka ar uzvaru, izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) pārspējot pagājušās sezonas čempioni “Liepāju”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Mača rezultātu 16.minūtē atklāja liepājnieku hokejists Egils Kalns, taču 24 sekundes līdz otrās trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca Bruno Zabis, kurš iepriekšējā sezonā spēlēja “Liepājā” un tika atzīts par virslīgas sezonas vērtīgāko spēlētāju.
Savukārt uzvaras ripu mājinieku vārtos 44.minūtē raidīja Mārtiņš Gipters.

Pagājušās sezonas vicečempionam “Kurbadam” šosezon kluba budžets ir trīsreiz lielāks nekā tā konkurentiem.
Jaunā virslīgas sezona sākās otrdien, kad “Rīga” izbraukumā ar 5:2 uzvarēja “Prizmu”.
Pēdējā virslīgas regulārās sezonas spēle ir paredzēta 1.martā.

Kopumā šosezon dalībai turnīrā pieteikušās septiņas komandas, kas aizvadīs piecu apļu turnīru, sešām labākajām sasniedzot “play-off” cīņas.
Čempiona titulu kā mērķi šogad izvirzīja “Kurbads” un “Mogo”, bet pagājušās sezonas spēcīgākā vienība “Liepāja” vēlas cīnīties par labāko trijnieku.

LATVIJAS ČEMPIONĀTS
HK “Liepāja” – “Kurbads” 1:2
(1:0, 0:1, 0:1). Kalns (16.) – Zabis (40.), Gipters (44.).
“Zemgale/LLU” – “Pārdaugava” 9:2 (4:0, 2:2, 3:0). Aploks (6., 34.), Tauriņš (11.), Namiķis (14.), Kurņigins (15.), Birovs (39.), Ozols (41.), Bērziņš (45.), Mežulis (60.) – Maslovskis (25.), Treimanis (32.).