×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
24. februāris, 2012
Drukāt

Amerika organizācijai vairāk nekā 500 atbalstītāju; 17.martā dibinās partiju

ameriks_andris

Rīgas vicemēra Andra Amerika jaundibinātās organizācijas “Gods kalpot Rīgai!” publisko paziņojumu par vienotām vērtībām patlaban parakstījuši jau 517 cilvēki, no kuriem vairāk nekā 280 izteikuši vēlmi kļūt par jaunā, lokālā politiskā spēka dibinātājiem, aģentūrai LETA pastāstīja Amerika padomniece Liene Pētersone.

Kā ziņots, 27.janvārī pēc Amerika iniciatīvas tika nodibināta jauna sabiedriskā organizācija “Gods kalpot Rīgai!”, kuras mērķis ir apvienot pilsētas patriotus, lai kopīgiem spēkiem veidotu Rīgu par drošu un sakārtotu mājvietu visiem tajā dzīvojošajiem.

Līdz martam organizācija kļūs par politisku partiju, kas 2013.gadā piedalīsies pašvaldību vēlēšanās, taču plānots, ka daļa atbalstītāju, kas politikā nevēlēsies iesaistīties, darbosies kā padomdevēji.

Saskaņā ar Politisko partiju likumu politisku organizāciju var nodibināt 200 un vairāk atbalstītāji. Partijas dibināšanas kongress notiks 17.martā Mazajā ģildē.

Ameriks iepriekš uzsvēra, ka viņa mērķis nav masveidīga partija, bet gan neliela, spēcīga komanda, kas kopīgi strādās rīdzinieku labā. Viņš partijā vēlētos redzēt ap 350 cilvēku, taču ne mazāk svarīgs būs plašs atbalstītāju loks, kas nāks talkā ar idejām, padomiem un darbiem, neiesaistoties politikā. Vēlmi aktīvi līdzdarboties organizācijas darbā pauduši gan radošās inteliģences pārstāvji, gan izglītības un kultūras darbinieki, gan biznesa vidi pārstāvoši cilvēki, vairāki juristi, mediķi un studenti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+