×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
18. aprīlis, 2012
Drukāt

Amerikam neizdodas reģistrēt partiju “Gods kalpot Rīgai”

ameriks1

Uzņēmumu reģistrs otrdien atteicis reģistrāciju politiskajai partijai “Gods kalpot Rīgai”. Reģistrācija atteikta, jo iesniegtajos partijas statūtos konstatētas nepilnības, aģentūrai LETA pastāstīja UR Nevalstisko organizāciju un masu informācijas līdzekļu reģistrācijas nodaļas vadītāja Lilita Strode.

 

Nepilnību novēršanai dots trīs mēnešus ilgs laiks, lai nepieciešamos dokumentus precizētu un iesniegtu atkārtotai reģistrācijai. Pēc šī perioda partijai reģistrācija būtu jāsāk no jauna un atkārtoti jāmaksā valsts nodevas.

Jau vēstīts, ka esošā Rīgas vicemēra un bijušā LPP/LC politiķa Andra Amerika dibinātā organizācija “Gods kalpot Rīgai” 17.martā no biedrības pārtapusi lokālpatriotiskā reģionālajā partijā.

Par “Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētāju partijas dibināšanas kongresā vienbalsīgi tika ievēlēts vienīgais izvirzītais kandidāts Ameriks. Valdē iecelti gandrīz visi bijušās LPP/LC Rīgas domes deputāti – Rīgas Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs un AS “Rīgas siltums” padomes priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko, Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes locekle Vita Jermoloviča, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, komiteju deputāti Andris Bērziņš, Irina Vinnika, Mihails Gavrilovs, AS “Getliņi EKO” valdes loceklis Raimonds Timma, Kristīgo draudžu kolēģijas darba grupas vadītājs Jānis Šmits, kā arī Austrumu izpilddirekcijas izpilddirektors Dmitrijs Pavlovs.

Arī pārējie valdes locekļi ir bijušie LPP/LC biedri. Valdē ievēlēts Rīgas izpilddirektors Juris Radzevičs, bijušais bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks, kurš tagad ir Amerika padomnieks Rīgas domē, pašvaldības SIA Rīgas karte valdes loceklis Aleksandrs Brandavs, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas direktors Romāns Alijevs, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, “Mix Media Group” īpašnieks uzņēmējs Andrejs Feldmanis, bijusī Rīgas domes deputāte Sarmīte Pīka, kā arī kādreizējais Saeimas un Rīgas domes deputāts, bijušais TB/LNNK biedrs Andrejs Požarnovs un Latvijas Baptistu Draudžu Savienības izpilddirektore Inga Ziņģe-Pupiņa, kā arī Amerika biroja vadītāja Rīgas domē Rudīte Leitena, kura 2009.gadā kandidējusi pašvaldību vēlēšanās no LPP/LC saraksta.

Nākamajās pašvaldību vēlēšanās 2013.gadā jaundibinātā partija varētu startēt kopīgā sarakstā ar “Saskaņas centra” kandidātiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+