×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. novembris, 2012
Drukāt

Amerikānis iesaka nemeklēt seksuālus piedzīvojumus Latvijā

Foto - LETAFoto - LETA

Amerikāņu sekstūrists un blogeris “Roosh V” pēc Rīgā piedzīvotajiem neveiksmīgajiem iekarojumiem izdevis rokasgrāmatu “Don’t Bang Latvia” (“Nedr** Latviju”), brīdinot seksuālus piedzīvojumus kārojošiem tūristiem nedoties uz Latviju.

Kā savu garadarbu raksturo pats autors, “Don’t Bang Latvia” ir “nīdēja ceļojuma rokasgrāmata, kas negribīgi tev māca, kā pārgulēt ar latviešu sievietēm Latvijā. Tas piedāvā iztirzājumu par Latvijas kultūru un tās krāpnieciskajām sievietēm”.

Autors norāda, ka “Rīga meiteņu medīšanai ir briesmīga vieta”, sekstūristiem iesakot labāk doties uz kaimiņu Baltijas valstīm – Igauniju un Lietuvu, kā arī Poliju.

“”Don’t Bang Latvia” māca rietumvalstu vīriešiem, kā pārgulēt ar latviešu sievietēm Latvijā, vienlaikus iesakot neapmeklēt [Latviju]. Galvenais šīs grāmatas mērķis ir jūs pārliecināt neapmeklēt Latviju, bet, ja jūs tur tomēr nonāksiet, tā jums palīdzēs tikt pie seksa ar vietējām,” raksta autors.

Kā liecina “Roosh V” bloga ieraksti, autors pagājušajā gadā devies ceļojumā pa Austrumeiropu un pēc saviem piedzīvojumiem izdevis par katru valsti vietējo sieviešu iekarošanas taktikas rokasgrāmatas. No apceļotajām Austrumeiropas valstīm sekstūristam vistīkamākās izrādījušās Polija un Igaunija.

Iepriekšējos gados “Roosh V” izdevis virkni sekstūrisma rokasgrāmatu par Dienvidamerikas un Eiropas valstu sievietēm. Bez Latvijas vēl tikai Dāniju autors ievietojis starp sekstūrismam nepiemērotām valstīm.

Kā LETA jau ziņoja, amerikāņu sekstūrists “Roosh V” Latvijas apmeklējuma laikā savā blogā pukojās par romantisko iekarojumu neveiksmēm Rīgā, nespējot pirmajās dienās pēc ierašanās Latvijā tikt kādas latviešu skaistules gultā.

“Roosh V” Rīgā ieradies no Polijas, kur viņam, pēc paša stāstītā, bijuši grandiozi panākumi pie poļu meitenēm, kurām esot “labāki ķermeņi (slaidāks augums, lielākas krūtis), bet latviešu meitenēm ir labākas sejas (kaut arī daudzām latviešu meitenēm ir lieliski ķermeņi). Ja tu esi ieradies no kādas rietumvalsts, tu būsi priecīgs par latviešu kvalitāti”.

Tomēr Rīgā viņam veicies “daudz grūtāk. Jau otrajā vakarā man bija skaidrs, ka darbs būs grūts. Man vienkārši neizdevās tikt uz viena viļņa. Es sajutos necils pēc maniem rokzvaigznes panākumiem Polijā un izjutu pašpārliecības krišanos. Latviešu meitenes kopumā ir draudzīgas un laipnas, īpaši pa dienu, bet kāda veida ciešākas saiknes veidošana ir grūta, jo viņas nav pārāk runīgas”.

“No trešdienas līdz piektdienai es izmēģināju visdažādākās lietas, lai mēģinātu izjust labāko taktiku, kādu lietot pie šīm meitenēm (dienu un nakti), pieturoties pie tām darbībām, kas bija efektīvas Polijā. Taču es tiku pilnīgi sagrauts, man izdevās iegūt tikai divus telefona numurus no aptuveni 30 tuvošanās mēģinājumiem,” sūrojās blogeris.

“Pirmie iespaidi: Rīgā ir skaistas meitenes un jautra nakts dzīve, bet nekādu vieglo ķērienu šeit nav. (..) Rīgā būtībā man nekas nesanāca līdz ceturtajam vakaram. Šeit piedzīvotais visvairāk līdzinās piedzīvotajam Islandē.”

“Meitenes ir pievilcīgas, bet augstākā līga ir ļoti iespaidīga. Es runāju par žurnāla modelēm ar ideālām sejām. Kopumā latviešu meitenēm ir glītas sejas, bet šeit apkārt staigā pārāk daudz resnuļu (viņas ir daudz resnākas par poļu meitenēm). Ir grūti spriest, jo dienas laikā var redzēt ļoti daudz skaistu meiteņu, bet naktīs visur ir apaļas lauķes no piepilsētām, kas krietni atšķaida skaistuļu īpatsvaru klubā. Ja es būtu ieradies no ASV vai Dānijas, es būtu sajūsmā, bet pēc Polijas apmeklējuma es par viņām neesmu sajūsmā.”

Seksblogeris arī novērtējis romantisko piedzīvojumu vietējos konkurentus, atzīstot, ka “puiši Rīgā ir tīri izskatīgi un ar stila izjūtu. Uzposušies puiši nebūt nav retums. Viņi dzer DAUDZ un nebaidās tuvoties meitenēm, kaut arī daudz paļaujas uz iespaida atstāšanu deju zālē. Polijā meitenes atklāti sūdzējās par saviem puišiem, bet latviešu meitenēm savi vīrieši pavisam noteikti patīk”.

Šķēršļus panākumiem mīlas frontē blogerim rada arī latviešu meiteņu patriotisms, kā dēļ viņa ārzemnieka statuss nav bijusi atslēga uz Rīgā iepazīto meiteņu guļamistabām.

“Polijā meitenes nemitīgi sūrojās par savu valsti. Viņas par to sūdzējās un stāstīja, cik ļoti vēlas doties uz Ameriku. Es biju kā tilts uz viņu sapņiem. Latvijā ar tādām noskaņām es nemaz nesaskaros. Viņas mīl savu valsti, un viņām stipri nepatīk krievi, kaut arī viņas runā krievu valodā. Labās ziņas ir tādas, ka amerikāņi ir daudz lielāks retums nekā jebkādi eiropiešu puiši. Viņas vislabāk pazīst britus, itāļus un spāņus, un briti ir nodarījuši vislielāko kaitējumu mūsu iespējām uz sirsnīgu sagaidīšanu,” raksta blogeris, piezīmējot, ka daudzas meitenes šausminājušās par britu tūristu daudzkārtīgajiem mēģinājumiem apčurāt Brīvības pieminekli.

Galu galā “Roosh V” secina, ka galvenā Rīgas problēma ir “britu un itāļu sekstūristi, kas visu samaitājuši. Ja tev nav vietējā sabiedrotā, viņa padomās, ka tu esi sekstūrists”.

“Sajūta tāda, it kā es uz ballīti būtu ieradies desmit gadus par vēlu. Šī vieta ir pilnībā attīstījusies, ar labi izveidotu tūristu infrastruktūru,” raksta blogeris “Roosh V”.

“Es biju pārsteigts, cik tā ir kapitālistiska, ar spožiem veikalu skatlogiem un mārketingu. Šeit nekas nav neizpētīts un nav iespējams izvairīties no pēdām, ko atstājuši tūkstošiem citu tūristu. Pašlaik vienīgie ārzemnieki ir “Erasmus” studenti, bet vasarā, kā es dzirdēju, šeit ir nepatīkami piebāzts ar britu un itāļu puišiem.”

Arī vairāki dažādu tautību komentētāji savos komentāros norāda, ka Rīga vairs nav “sekstūristu paradīze, kāda tā bija pirms pieciem gadiem”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+