×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
14. marts, 2012
Drukāt

Amerikāņu horeogrāfs uzvedīs izrādi kopā ar deju grupu “Dzirnas”

dzirnas

Amerikāņu horeogrāfs Tonijs Viljamss kopā ar deju grupu “Dzirnas” sācis darbu pie mūsdienīgas versijas par baleta izrādi “Riekstkodis”, aģentūru BNS informēja ASV vēstniecības pārstāve Kristīne Kreile.

Viljamss kā horeogrāfs ir pazīstams tieši ar šo urbāno “Riekstkoža” versiju, kuru katru gadu Bostonā uzved deju kompānija “Ballet Rox”. Šajā dejas izrādē tiek apvienoti baleta, laikmetīgās un džeza dejas, kā arī hiphopa stili. Kopā ar horeogrāfu Latvijā ieradās arī divas labākās “Ballet Rox” dejotājas – Karolīna Kona un Džanella Gilkrista.

“Lielpilsētas Riekstkoža” izrādes “Dzirnu” izpildījumā varēs noskatīties 23. un 24.martā plkst.13 deju grupas “Dzirnas” studijā Brīvības gatvē 224.

Tonijs Viljamss ir deju studijas “Ballet Rox” dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs. 1964.gadā Viljamss pievienojās Bostonas baleta trupai un jau pēc trīs gadiem kļuva par labāko baleta dejotāju. Balets stiprināja Viljamsa pārliecību par savām spējām, un drīz vien viņš sāka karjeru kā deju pasniedzējs, pastāstīja Kreile.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+