×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. jūnijs, 2014
Drukāt

Amerikāņu karavīri talko “Zvanniekos” (+FOTO) (17)

Foto: ASV vēstniecība LatvijāFoto: ASV vēstniecība Latvijā

Nedēļas nogalē 70 amerikāņu karavīri no 173. Brigādes gaisa desanta kaujas vienības, kas dislocēti Ādažos, kopā ar ASV vēstniecības darbiniekiem devās uz audžuģimeņu māju “Zvannieki”, lai piedalītos malkas talkā, veiktu ūdens apgādes tranšeju rakšanas darbus, kā arī izbūvētu jaunās kūts ēkas pamatus, portālam LA.lv pastāstīja ASV vēstniecības Latvijā sabiedrisko attiecību speciālists Raimonds Andžāns.

“Zvanniekos” brīvprātīgo komandas uzraudzībā aug 30 audžubērni gan no bērnunamiem, gan Latvijas lauku ģimenēm, kur pārtraukta vecāku vara. Ziemā lauku māju apkurināšanai nepieciešams liels daudzums malkas, kas tiek iegūta gan “Zvannieku” mežā, gan ar laipnu gādību atvēlētajos kaimiņu mežos. Malkas sagāde “Zvannieku” iemītniekiem prasa ļoti daudz laika un spēka, turklāt tajā dažkārt iesaistās arī vecākie audžubērni, tāpēc ASV karavīru palīdzība bija ļoti patīkama.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Tie nav karavīri tie ir algotņi un viņi tupi un truli dara to ko viņiem liek tie kuri maksā par kontraktu.

 2. Ha, nemaz nevajag 300 dalībnieku, lai nestu vienu baļķi – pietiek ar vienu kārtīgu džeku! 🙂

 3. Uh! Brīvprātīgo komandas uzraudzībā aug 30 audžubērni. Kā jūs uzskatāt,kas var izaugt komandas uzraudzībā?

 4. Normāli veči un sievietes,kas nav tizli un labi pavada laiku Latvijas dienestā.

 5. Man prieks,ka Latviešiem sabiedrotie amerikāņi!

 6. K’art’ejå pokazuha!

 7. Vai patiešām nevari paturēt savas negācijas pie sevis. Ko Tu esi izdarījis , lai palīdzētu šiem bērniem?Ja ,kas -viņi šeit atrodas mūsu drošibas dēļ, tas par amerikāņiem.Vai esi redzējis ,kā mūsu armijnieki uzvedas ārzemēs???? Es esmu.

 8. Te daudz ko varētu mācīties mūsu armijnieki,policisti un arī vietvalži,kā piemēram Ventspils valdnieks,kurš pat negrib ziedot dažus eiro slimajiem bērniem,sakot-iedosi vienam,arī citi gribēs! Te svešas valsts pārstāvji neprasot neko pretī,vienkārši ņem un palīdz tiem,kam tas visvairāk vajadzīgs.

 9. Ždanoka vajadzēja iebetonet tajos kūts pamatos!

 10. Piedalīties talkā kopā ar amerikāņiem vajadzēja uzaicināt Lembergu ,bet Ždanoka varētu apkopot talkā padarīto un par to ziņot Briselē.

 11. MALAČI!

Draugiem Facebook Twitter Google+