Amerikāņu sensācija Kolinsa sasniedz Austrālijas čempionāta pusfinālu 0

Starp neizliktajām tenisistēm esošā amerikāniete Daniela Rouza Kolinsa otrdien negaidīti sasniedza sezonas pirmā “Grand Slam” turnīra – Austrālijas atklātā čempionāta – pusfinālu.

Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17

Pasaules ranga 35.vietas īpašniece Kolinsa ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 2-6, 7-5, 6-1 pārspēja krievieti Anastasiju Pavļučenkovu, kura WTA rangā atrodama 44.pozīcijā un arī turnīrā bija starp neizliktajām spēlētājām.

Zīmīgi, ka pirms šī turnīra Kolinsa vēl nekad savā karjerā nebija uzvarējusi kādā “Grand Slam” sacensību mačā. Vēl pirmajā setā viņa zaudēja ar 2-6 un izredzes sasniegt pusfinālu neizskatījās spožas, tomēr pēc tam spēles gaita stipri mainījās, bet izšķirošo – trešo – setu viņa sāka ar 5-0, beigās svinot uzvaru.

Pašlaik 25 gadus vecā Kolinsa ir divkārtēja Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionāta uzvarētāja. Šī Austrālijas atklātā čempionāta laikā viņa pamanījās pieveikt pasaules otro raketi Angeliku Kerberi.

Pusfinālā Kolinsa tiksies ar pasaules sesto raketi Petru Kvitovu no Čehijas vai mājinieci Ešliju Bārtiju, kura ir planētas 15.numurs.