×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. marts, 2012
Drukāt

Ameriks aicinās KNAB izvērtēt Loginova iespējamo interešu konfliktu

ameriks_leta

Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētājs Andris Ameriks vērsīsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), aicinot ātrāk veikt pārbaudi par iespējamo ostas pārvaldnieka Leonīda Loginova konfliktu saistībā ar sagatavoto līgumu ar SIA “Baltic Infrastructure Development”.

Par to biznesa portālu “Nozare.lv” informēja Rīgas ostā pēc šodien notikušās ostas valdes sēdes. KNAB tiks lūgts veikt ātrāku pārbaudi par šo līgumu un tā slēgšanas nosacījumiem.

Kā ziņots, šodien notika Rīgas brīvostas kārtējā valdes sēde, uz kuru ostas atbildīgajiem dienestiem bija jāsagatavo visi dokumenti par plānoto zemes nomas līguma ar SIA “Baltic Infrastructure Development”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja ostā.

Rīgas brīvostas valde 15.februāra ārkārtas sēdē nolēma brīvostas pārvaldei prasīt sagatavot papildu informāciju par strīdīgo Spilves pļavu zemes nomas līgumu un projekta īstenotāju patiesā labuma guvējiem, žurnālistiem pēc valdes sēdes teica valdes loceklis, Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC).

Kā ziņots, Loginovam daļēji piederošs uzņēmums ticis pie vērienīga zemes nomas līguma Rīgas brīvostā, iepriekš vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “De facto”.

Šajā vietā investors iecerējis būvēt Baltijā un Skandināvijā lielāko sadzīves preču komplektēšanas ražotni un vairumtirdzniecības ekspozīcijas centru nepilnu 20 miljonu eiro (14 miljonu latu) vērtībā. Tādus solījumus saņēmusi Rīgas brīvosta, kas pagājušā gada 15.decembrī valdes sēdē atbalstījusi vērienīgā zemes nomas līguma slēgšanu. Potenciālais investors sola vairāk nekā 2700 darba vietu un piektajā darbības gadā pārkraut vismaz 180 000 konteineru.

SIA “Baltic Infrastructure Development” dibināta pērn 23.maijā. Tās īpašnieki paslēpušies aiz Singapūrā reģistrētas firmas. Loginovs nav noliedzis, ka ir viens no šī projekta īpašniekiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+