×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. decembris, 2013
Drukāt

Ameriks “Rīgas namu” valdē ieceļ savu partijas biedru Kondratjuku

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Rīgas meži" valdes loceklis Andrejs Kondratjuks piedalās preses konferencē par ziemas sezonas jaunumiem Mežaparkā - atpūtas kompleksa "Ziemas Parks" izveidi un aktīvās sezonas sākumu, kā arī Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza akciju "Ziemas naktis zoodārzā".

Rīgas vicemērs Andris Ameriks (GKR) pašvaldības uzņēmuma “Rīgas nami” valdē iecēlis savu partijas biedru, uzņēmuma “Rīgas meži” valdes locekli Andreju Kondratjuku (GKR).

Jauns valdes loceklis šajā uzņēmumā bija nepieciešams, jo līdzšinējais – Agris Bērziņš – izteicis vēlēšanos šo amatu atstāt, skaidroja Amerika padomnieks Mareks Gailītis.

Kondratjuks uzņēmuma valdē iecelts bez konkursa, taču, kā skaidroja Gailītis, svarīgi šim amatam bijis atrast cilvēku, kam ir liela pieredze kultūras pasākumu organizēšanā, jo “Rīgas namu” kompetencē ir arī kultūras funkcija. Turklāt, izsludinot konkursu, būtu risks, ka netiks atrasts pietiekami kompetents cilvēks.

Kondratjuks šim amatam izvēlēts, jo viņam ir liela pieredze saistībā ar kultūras pasākumu organizēšanu. Ar partijas piederību tam neesot nekādas saistības, apgalvoja Amerika pārstāvis. Kā paskaidroja Gailītis, Kondratjukam ir ilggadēja pieredze Dzintaru koncertzāles vadīšanā.

SIA “Rīgas nami” valdē ir divi valdes locekļi – neskaitot priekšsēdētāju Vinetu Veriku, valdē jābūt vēl vienai personai. Valde iepriekšējā sastāvā darbojās kopš pagājušā gada decembra, un to iecēla pēc atklāta konkursa rīkošanas.

Kondratjuka vietā “Rīgas mežu” valdē ir iecelts līdzšinējais pašvaldības izpilddirektora palīgs Edgars Vaikulis, kurš savulaik bija Ministru prezidenta Ivara Godmaņa un partijas “Par labu Latviju!” preses sekretārs. Arī Vaikulis uzņēmuma valdē iecelts bez konkursa.

Lūgts komentēt, kāpēc tieši Vaikulis izvēlēts “Rīgas mežu” valdes locekļa amatam, Ameriks aģentūrai LETA skaidroja, ka uzņēmuma valdes locekli ieceļ pēc profesionālās pieredzes iepriekšējā darbā, turklāt svarīgi ir pārzināt pašvaldības jautājumus.

“Manuprāt, Vaikulis atbilst šīm prasībām,” norādīja Ameriks. Viņš arī piebilda, ka likums nenosaka prasību šādos gadījumos rīkot konkursu uz vakanto amata vietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+