×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. augusts, 2015
Drukāt

Ameriks sasauc operatīvo sanāksmi teritorijā, kur dega vecā mēbeļu ražotne (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Atkritumu kaudzes bijušās rūpnīcas "Radiotehnika" teritorijā.

Rīgas vicemērs Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai! “) pirmdien, 24.augustā, sasaucis pašvaldības un valsts institūciju operatīvo sanāksmi bijušajā “Radiotehnikas” teritorijā, kurā divas nedēļas dega vecā mīksto mēbeļu ražotne, aģentūru BNS informēja Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Gailīte.

Viņa pavēstīja, ka Rīgas domes Īpašuma departaments apsekoja nekustamos īpašumus Rīgā, Kurzemes prospektā 3, Kurzemes prospektā 3B, Kurzemes prospektā 3C, Kurzemes prospektā 3E un Skandu ielā 8 un konstatēja, ka teritorijā tiek uzkrāti dažādi atkritumi, kā dēļ rodas antisanitāri apstākļi un vides piesārņojums. Būves, kas ietilpst šo nekustamo īpašumu sastāvā, netiek uzturētas atbilstoši Rīgas domes saistošajiem noteikumiem, tās ir brīvi pieejamas, cietušas ugunsgrēkā, tās ir tādā vizuālā un tehniskā stāvoklī, ka degradē Rīgas pilsētvidi, norādīja Gailīte.

Operatīvajā sanāksmē piedalīsies Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāvji, Rīgas pilsētas izpilddirektors, Rīgas pašvaldības policijas pārstāvji, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas, Rīgas pilsētas būvvaldes un Administratīvās inspekcijas pārstāvji.

Sanāksmē aicinātas piedalīties arī atbildīgās valsts institūcijas –Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Valsts vides dienests, Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālās vides pārvalde, Valsts policija, Rīgas reģionālās policijas pārvalde un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī bijušās “Radiotehnikas” teritorijas nekustamo īpašumu īpašnieki.

Jau vēstīts, ka augusta sākumā šajā teritorijā mēbeļu ražotnē izcēlās ugunsgrēks. Vairāk nekā divas nedēļas ilgušo ugunsgrēku izdevās pilnībā likvidēt pagājušajā ceturtdienā. Ugunsgrēkā dega trīsstāvu ēkas cokolstāvs 1100 kvadrātmetru platībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Laiks būtu Maļejevu iesēdinat.

Draugiem Facebook Twitter Google+