×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. marts, 2012
Drukāt

Ameriks vadīs jauno reģionālo partiju (1)

ameriksss

Par “Gods kalpot Rīgai!” priekšsēdētāju 17.martā partijas dibināšanas kongresā vienbalsīgi tika ievēlēts vienīgais izvirzītais kandidāts Rīgas vicemērs Andris Ameriks (attēlā), kā arī valde 20 locekļu sastāvā.

Partijas darbu vada priekšsēdētājs, kuru uz diviem gadiem ievēl kongress. Priekšsēdētājs bez īpaša pilnvarojuma pauž partijas politisko viedokli, pārstāv partiju attiecībās ar valsts un pašvaldību iestādēm, sabiedriskajām organizācijām un komersantiem, kā arī fiziskām personām.

Partijas valdes sastāvā, ieskaitot priekšsēdētāju, ir 21 loceklis. Ameriks varēs pārstāvēt partiju atsevišķi, bet pārējie valdes locekļi varēs pārstāvēt partiju tikai kopīgi un ir solidāri atbildīgi par zaudējumiem, kas nodarīti partijai viņu vainas dēļ.

Valdē iecelti gandrīz visi bijušās LPP/LC Rīgas domes deputāti – Rīgas Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs un AS “Rīgas siltums” padomes priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko, Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes locekle Vita Jermoloviča, Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas priekšsēdētājs Dainis Turlais, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, komiteju deputāti Andris Bērziņš, Irina Vinnika, Mihails Gavrilovs, AS “Getliņi EKO” valdes loceklis Raimonds Timma, Kristīgo draudžu kolēģijas darba grupas vadītājs Jānis Šmits, kā arī Austrumu izpilddirekcijas izpilddirektors Dmitrijs Pavlovs.

Domnieks Jānis Zaržeckis uz dibināšanas kongresu nebija ieradies, jo atradās ārpus Latvijas, tāpēc ievēlēšanai valdē netika virzīts. Arī pārējie partijas valdes locekļi ir pērn 1.decembrī likvidētās LPP/LC bijušie biedri vai Rīgas domes darbinieki.

Valdē ievēlēts arī Rīgas izpilddirektors Juris Radzevičs, bijušais bērnu un ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks, kurš tagad ir Amerika padomnieks Rīgas domē, pašvaldības SIA “Rīgas karte” valdes loceklis Aleksandrs Brandavs, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas direktors Romāns Alijevs, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, “Mix Media Group” īpašnieks, uzņēmējs Andrejs Feldmanis, bijusī Rīgas domes deputāte Sarmīte Pīka, kā arī kādreizējais Saeimas un Rīgas domes deputāts, bijušais TB/LNNK biedrs Andrejs Požarnovs un Latvijas Baptistu draudžu savienības izpilddirektore Inga Ziņģe-Pupiņa, kā arī Amerika biroja vadītāja Rīgas domē Rudīte Leitena, kura 2009.gadā kandidējusi pašvaldību vēlēšanās no LPP/LC saraksta.

Partijas revīzijas komisijā ievēlēti pieci cilvēki. To vadīs Rīgas domes Administratīvās komisijas priekšsēdētājas vietnieks Ilmārs Vecvanags, tajā darbosies domes Labklājības departamenta direktore Inese Švekle, Mājokļu un vides departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko, Rīgas pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisijas vadītāja vietniece Aina Krūkle un pašvaldības SIA “Rīgas meži” valdes padomnieks Henrijs Frīdenbergs.

Apvienības “Saskaņas centrs” valdes priekšsēdētājs, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs apsveica savu vietnieku Andri Ameriku ar jaunas partijas “Gods kalpot Rīgai!” dibināšanu un ievēlēšanu tās valdes priekšsēdētāja amatā, kā arī solīja turpināt ciešu sadarbību Rīgas domē, aģentūru LETA informēja mēra pārstāve Anna Kononova.

Ušakovs norādīja, ka visu šo sasaukumu, kopš 2009.gada kopīgi strādājot Rīgas domē, izveidojusies ļoti veiksmīga un konstruktīva sadarbība ar Ameriku un arī pārējiem kolēģiem deputātiem, kas tagad ir nodibinājuši partiju. “Esmu pārliecināts, ka arī turpmāk mēs strādāsim cieši kopā, realizējot sasaukuma sākumā nospraustās prioritātes. Sadarbības līgums starp SC un partneriem Rīgas domes koalīcijā, kas bija noslēgts agrāk, turpinās īstenoties jaunā kapacitātē ar jaunizveidotās partijas pārstāvjiem,” norādīja Ušakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kauns par tādiem valsts nodevējiem- Kangars kas Kangars

Draugiem Facebook Twitter Google+