×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
21. jūnijs, 2016
Drukāt

“Amigo Dzintara dziesmu” uzvarētājs Dzintars Čīča: Mans dzinējspēks ir ģimene

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jelgavā “Amigo Dzintara dziesmu” koncerta finālā noskaidrojās ka Latvijas iedzīvotāju gada iemīļotāko dziesmu kļuvusi 23 gadus vecā Dzintara Čīčas dziesma “Likteņlīnijas”, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Dziesma ir stāsts, kā liktenis pasargāja Dzintaru no palikšanas Anglijā un to, cik stipri viņš uzticas saviem mērķiem un Dieva gribai. “Ļoti nozīmīga vieta manā dzīvē ir arī manai ģimenei. Tas ir mans galvenais dzinējspēks. Viņi mani vienmēr ir atbalstījuši un turpina to darīt. Tāpat ik dienas man blakus ir sieva Sanita, kas sniedz man atbalstu pat visgrūtākajos brīžos. Esmu daudz un cītīgi strādājis, lai šodien svinētu uzvaru, taču bez manas ģimenes man tas nebūtu izdevies,” stāsta Amigo Dzintara dziesmu aptaujas 2016. gada uzvarētājs.

Skatītāji ilgi nevarēja izšķirties par otro un trešo iecienītāko dziesmu. Gandrīz visu balsošanas laiku tās šķira viena līdz vai trīs balsis, līdz balsojuma noslēgumā ar tikai 65 balsu pārsvaru otro vietu ieguva Santa Zapacka ar dziesmu “Aiznes vējam”, trešajā vietā atstājot grupu Galaktika ar Oranžā kora meitenēm un dziesmu “Kopā tik un tā”.

Aptaujas uzvarētājs tika noteikts telefonbalsojumā, turklāt katrs balsotājs par savu dziesmu varēja nodot tikai vienu balsi. Tādēļ aptaujas uzvarētājs var būt pārliecināts, ka viņa dziesmai ir vislielākais atbalstītāju pulks. Šai gadā par dziesmām nobalsoja vairāk nekā 15 000 skatītāju un klausītāju.

Aptaujas finālā dziesmas sarindojās šādā secībā:

Dzintars Čīča, “Likteņlīnijas” – 4181 balss;
Santa Zapacka, “Aiznes vējam” – 2346 balsis;
“Galaktika” un Oranžā kora meitenes , “Kopā tik un tā” – 2281 balss;
“Baltie lāči”, “Jezups”, 2040 balsu;
“Sestā jūdze”, “Pieci soļi, nedēļa vai mūžs” – 1521 balss;
Rikardions, “Odiņš” 1085 balsis;
“Brīvdiena”, “Meitene no Gulbenes” – 725 balsis;
Aigariņš, “Es tevi gribu” – 490 balsis;
“Lauku muzikanti” (klātienē izpildīja dziedātājs Kaspars Markševics), “Nemodini mani” – 345 balsis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+