×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. marts, 2015
Drukāt

Aminata Eirovīzijas dziesmu konkursā Vīnē uzstāsies desmitā (4)

Foto - Mārtiņš CīrulisFoto - Mārtiņš Cīrulis

Ir zināma secība, kādā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālos 19. un 21. maijā Vīnē, Austrijā uzstāsies visu valstu dalībnieki. Latvijas pārstāve Aminata Eirovīzijas 2. pusfinālā startēs ar desmito kārtas numuru.

“Es neesmu māņticīga, bet, manuprāt, skaitlis 10 ir labs. Ne velti skolās ar šo ciparu novērtē maksimāli labu rezultātu. Skaitlis ir stabils un man prieks, ka uzstāšos ar šo numuru,” ziņu par kārtas numuru komentē Aminata. “Konkurenti, kas kopā ar mani uzstāsies otrajā pusfinālā, manuprāt, ir spēcīgi un interesanti. Katra dziesma ir uzvaras vērta, bet tas tikai motivē mani censties vēl vairāk un nodot skatītājiem pēc iespējas lielāku daļiņu no sevis,” piebilst jaunā dziedātāja.

Uzstāšanās secību pusfinālos, tāpat kā iepriekšējos divus gadus, noteica pasākumu producenti, un to apstiprināja Eiropas raidorganizāciju savienības (EBU) izpildpārraugs un references grupa.

Bez Latvijas 2. pusfinālā uzstāsies mūziķi no vēl 16 valstīm: Lietuvas, Īrijas, Sanmarīno, Melnkalnes, Maltas, Norvēģijas, Portugāles, Čehijas, Izraēlas, Azerbaidžānas, Islandes, Zviedrijas, Šveices, Kipras, Slovēnijas un Polijas. Pusfināla balsojumā piedalīsies arī Vācija, Itālija un Anglija, kā tā saucamā “Lielā piecinieka” valstis un Austrālija, kas šogad starptautiskajā dziesmu konkursā piedalās pirmo reizi. Kopumā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kurš šogad norisināsies jau 60. reizi, piedalīsies 40 dalībvalstis.

Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Austrijas galvaspilsētā Vīnē. Pusfināli notiks 19. un 21. maijā, bet lielais fināls 23. maijā. Konkursu varēs vērot tiešraidē LTV1, kā arī Latvijas Televīzijas mājas lapā ltv.lv un portālā lsm.lv.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai Aminata ir latviete?

  2. Diezgan labs sastāvs Latvijas atbalstam:)
    Lai nu veiktos šoreiz!

  3. Lietuva, Īrija, Norvēģija.. tas ir labi
    kapēc austrālija piedalīsies?

Draugiem Facebook Twitter Google+