Praktiski
Mājas mīluļi

Kuras šķirnes suns pēc zodiaka būtu tu? Amizants horoskops 0

Auns – alabajs

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Sievietes pieradušas sevi salīdzināt ar kaķenītēm. Nav īsti saprotams, kāpēc tā, jo parasti kaķi pēc tikumiem savā starpā īpaši neatšķiras.

Cita lieta suņi – katrai šķirnei ir savs raksturs. Uzzini, kāda suņu šķirne atbilst tavai zodiaka zīmei. Zināmā mērā tas arī izskaidro, kāds mājas mīlulis tev būs vispiemērotākais, ja runājam par suņiem!

Uzticams cīņu biedrs, apveltīts ar iekšēju spēku, pašcieņu, milzīgu vīrišķību un patiesu stūrgalvību.

Vērsis – basets

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Neskatoties uz visai apjukušo, dumjo un bēdīgo sejas izteiksmi, baseti tāpat kā Vērši nekad nenogriežas no uzņemtā kursa un sasniedz mērķus par spīti visam.

Dvīņi – Sibīrijas haskijs

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Skaistie un draudzīgie haskiji! Ar viņiem nekad nav garlaicīgi. Garastāvoklis viņiem mainās tikpat ātri kā vēlēšanās kaut ko darīt. Pamēģini tikt viņiem līdzi – nav tik vienkārši!

Vēzis – kollijs

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Galvenā šo suņu rakstura iezīme, līdzīgi kā Vēža zīmē dzimušiem cilvēkiem, ir palīdzēt un “ganīt” nomaldījušās dvēseles, atgriežot tās uz pareizā ceļa. Un nav svarīgi, vai šīs dvēseles pašas grib tikt izglābtas, vai ne.

Lauva – Jorkšīras terjers

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Pats glamūrīgākais sunītis, bez kura neiztikt nevienā saviesīgā pasākumā. Tāpat arī Lauvai patīk mirdzēt un žilbināt visus ar savu skaistumu un mazo, drosmīgo sirsniņu.

Jaunava – rīzenšnaucers

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Noslēpumaini suņi, ar kuriem labāk nesaskrieties naktī tumšā šķērsieliņā. Neviens nekad neuzminēs, par ko viņi domā, bet vienmēr jāsaglabā modrība, jo viņi ir ļoti gudri, viltīgi un spēcīgi.

Svari – čivava

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Šie suņi ir gluži kā radīti, lai viņiem blakus tu justos kā varonis un aizstāvētu pret visām apkārtējās pasaules ķibelēm.

Neskatoties uz miniatūro augumu, viņos koncentrēts tik liels niknums pret visām problēmām, ka labāk tos ārā no rokām nelaist.

Skorpions – dobermanis

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Neticami skaists un dēmoniski vājprātīgs radījums. Cilvēki jūk prātā no viņa šarma, kas jebkurā brīdī var pārvērsties par dusmu lēkmi, kas aizslauka visu savā ceļā.

Strēlnieks – Stafordšīras terjers

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Stafordšīras terjers ir labākais pavadonis jebkurā ceļā. Viņš ir pozitīvs un labsirdīgs. Dievina visus cilvēkus sev apkārt, ar viņiem vienmēr ir jautri, bet labāk ar saviem priekšlikumiem pārāk neuzbāzties – var nejauši nokost galvu!

Mežāzis – vācu aitu suns

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Labākais pasaulē dienesta suns. Disciplinēts un neiedomājami strādīgs.

Tāpat kā Mežāža zīmē dzimušie cilvēki, aitu suņi nīkst ārā bez darba, ātri zaudējot dzīves jēgas sajūtu.

Ūdensvīrs – Džeka Rasela terjers

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Lai kā tu necenstos, no šī suņa sabiedrības (tāpat kā no Ūdensvīra kompānijas) neizdosies pat pasaules malā. Bet, ja arī izdosies, pats nožēlosi. Viņi ir priecīgi un drosmīgi, vienmēr gatavi doties tev līdzi ugunī un ūdenī.

Zivis – afgāņu vēja suns

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Pasakaini skaists dzīvnieks – šis suns ir pati pilnība. Un vai gan kas traks, ka šī skaistuma uzturēšanai vajag daudzi naudas un laika. Viņi nav radīti darbam. Vienīgais šo suņu uzdevums – rotāt šo pasauli.

LA.lv