Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. jūnijs, 2014
Drukāt

“Amnesty International” atvainojas Igijam Popam par neatļautu fotogrāfijas izmantošanu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Starptautiskā cilvēktiesību aizstāvju organizācija “Amnesty International” atvainojusies amerikāņu dziedātājam Igijam Popam par tā fotogrāfijas neatļautu izmantošanu reklāmās.

Beļģijā iznākušajos reklāmas plakātos Pops redzams piekauts ar asiņojošām brūcēm, sakot, ka kanādiešu popzvaigzne Džastins Bībers esot “rokenrola nākotne”.

“Spīdzini cilvēku, un viņš tev pateiks jebko,” vēsta paraksts zem attēla.

Tagad organizācija atzinusi, ka bez atļaujas izmantojusi Popa attēlu, un atvainojusies mūziķim.

“Saskaņā ar jaunākajām aptaujām šokējoši liels cilvēku skaits uzskata, ka spīdzināšana dažkārt var būt noderīga. Vairāk nekā 36% cilvēku uzskata, ka dažos gadījumos tā ir attaisnojama,” uzsver “Amnesty International”. “Tas ir nepieņemami. Lietojot provokatīvus attēlus un izteikumus, mēs ilustrējām ideju, ka spīdzināts cilvēks gatavs pateikt jebko, lai izbeigtu šausmas.”

“Mēs arī gribētu paskaidrot, ka Igijam Popam piedēvētais komentārs par Džastinu Bīberu neatspoguļo viņa patiesos uzskatus. Tā ir daļa no radošā procesa un jāuztver ironiski,” teikts organizācijas paziņojumā.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+