×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. aprīlis, 2014
Drukāt

Amora bultas mūsdienās lido ložu ātrumā, apgalvo zinātnieki

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Runā, kā mūsdienās pētījumi gan liecina par ko citu – vairāk nekā puse no mums iemīlas jau pirmajā randiņā! Lielākoties,
protams, vīrieši.

Britu pētnieki apkopojuši statistiku par satriecošo ātrumu, kādā mūsdienu cilvēkus trāpa Amora bulta. Ceturtā daļa vīriešu atzīst, ka spējīgi iemīlēties jau no pirmā acu skatiena, bet 29% atrodot savas dzīves laimi un mīlestību, tuvojoties pirmā randiņa izskaņai.

Sievietes jau nu gan tik viegli neuzķeras uz ārējā izskata āķa, tāpēc tikai katra piektā jūtas savaldzināta, uzmetot vien aci potenciālajam partnerim.

Turklāt pētnieki atklājuši, ka liela nozīme topošā pāra saderībā ir ceļojumiem. Vispirms jau vairāk nekā 40% gadījumu pirmās tikšanās laikā populārākā sarunu tēma ir ceļojumi, bet gandrīz trešdaļai puišu līdz ar to tas ir arī pēdējais randiņš ar šo sarunu biedri, jo viņu ceļojumu pieredze dāmai šķiet pārāk garlaicīga, atšķirīga vai tādas nav vispār.

Tikai neuzķerieties uz daiļrunātājiem: katrs desmitais iemanās skaisti melot par vietām, kur it kā bijis – lai atstātu labu iespaidu!

Sagatavots pēc žurnāla “Māksla Mīlēt”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+