Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
18. aprīlis, 2014
Drukāt

Amora bultas mūsdienās lido ložu ātrumā, apgalvo zinātnieki

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Runā, kā mūsdienās pētījumi gan liecina par ko citu – vairāk nekā puse no mums iemīlas jau pirmajā randiņā! Lielākoties,
protams, vīrieši.

Britu pētnieki apkopojuši statistiku par satriecošo ātrumu, kādā mūsdienu cilvēkus trāpa Amora bulta. Ceturtā daļa vīriešu atzīst, ka spējīgi iemīlēties jau no pirmā acu skatiena, bet 29% atrodot savas dzīves laimi un mīlestību, tuvojoties pirmā randiņa izskaņai.

Sievietes jau nu gan tik viegli neuzķeras uz ārējā izskata āķa, tāpēc tikai katra piektā jūtas savaldzināta, uzmetot vien aci potenciālajam partnerim.

Turklāt pētnieki atklājuši, ka liela nozīme topošā pāra saderībā ir ceļojumiem. Vispirms jau vairāk nekā 40% gadījumu pirmās tikšanās laikā populārākā sarunu tēma ir ceļojumi, bet gandrīz trešdaļai puišu līdz ar to tas ir arī pēdējais randiņš ar šo sarunu biedri, jo viņu ceļojumu pieredze dāmai šķiet pārāk garlaicīga, atšķirīga vai tādas nav vispār.

Tikai neuzķerieties uz daiļrunātājiem: katrs desmitais iemanās skaisti melot par vietām, kur it kā bijis – lai atstātu labu iespaidu!

Sagatavots pēc žurnāla “Māksla Mīlēt”

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+