Horoskopi un mistika
Horoskopi

Analizē kļūdas un tu sapratīsi, kāpēc dabūji ar grābekli pa pieri! Horoskopi 16. augustam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Zvaigznes tev sola atbalstu visos jautājumos, kas saistīti ar ģimeni un attiecībām. Visas problēmas atrisināsies un strīdi aizmirsīsies.

Vērsis

Šī diena tev nebūs vienkārša. Iespējamas negaidītas pārmaiņas gan darba, gan attiecību jautājumos. Tev gribēsies pēc iespējas ātrāk to atrisināt un pieņemt lēmumus, taču nesteidzies.

Dvīņi

Tev ļoti gribēsies būt uzmanības centrā. Iespējams, šodien tu atcerēsies savu pirmo mīlestību. Ja tev ir iespēja – pacenties atpūsties un doties ārpus pilsētas, pie dabas.

Vēzis

Visbeidzot Vēzim ir iespēja atpūsties pa īstam! Savu mīļo un tuvo cilvēku lokā tu jutīsies ļoti labi un mājīgi. Viss ritēs savu gaitu un nekādi nepatīkami pārsteigumi nav gaidāmi.

Lauva

“Auglīgs” periods tam, lai viss, ko tu esi iecerējis izgāztos ar lielu blīkšķi. Tāpēc neķeries pie lieliem projektiem un neuzsāc neko šodien. Dari tikai pašas nepieciešamākās lietas un centies neko “nesarežģīt” vēl vairāk.

Jaunava

Zvaigznes sola tev labvēlīgu dienu darba jautājumos. Ja tu esi aizrāvies ar kaut ko, tad tev viss izdosies ģeniāli – tev būs radošas idejas un spoži rezultāti.

Svari

Daudziem Svariem var rasties jautājums – kurp doties nedēļas nogalē un pats galvenais – ar ko? Neesi šodien vieglprātīgs savos spriedumos un izteikumus, tādā veidā tu vari tikt pie nikniem ienaidniekiem.

Skorpions

Šodien zvaigznes tev ļaus iegūt veiksmi itin visā, kam tu pieķersies. Vari analizēt savas vecās kļūdas, visdrīzāk, tu sapratīsi, kāpēc dabūji ar grābekli pa pieri.

Strēlnieks

Šodien tu vari atļauties būt uzstājīgs, lai arī daudziem tas šķitīs pārāk uzmācīgi un neirotiski. Taču savu mērķi tu panāksi tā vai tā.

Mežāzis

Diena būs saistīta ar meliem, māņiem un intrigām. Iespējama arī nopietna saslimšana. Tāpēc centies saudzēt sevi šodien gan mentāli, gan fiziski.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien gados jauni cilvēki var sastapties ar netaisnību. Visiem spēkiem centies noturēt labas ģimeniskās attiecības – ja tās sašūposies, kļūdas labot būs ārkārtīgi ilgi un grūti.

Zivis

Nav izslēgts, ka jau no paša rīta tev gribēsies pabeigt iesāktos darbus un tu brīžiem jutīsies kā vāvere ritenī. Slodze var patiešām pieaugt, kā arī pienākumu kļūt vēl vairāk. Nav izslēgts, ka gaidāmas domstarpības ar kolēģiem. Centies “atslēgties”, doties pie dabas, pastaigāties. Bet pats galvenais – nezaudē savaldību.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Labs laiks piedot un aizmirst nesvarīgus nodarījumus! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Kāda sabiedrība, tādas pašvaldības. Saruna ar Andri Jaunsleini
19 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Konkursā uz FKTK padomes priekšsēdētāja amatu izvēlēta “Citadeles” valdes locekle Purgaile
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Tele2: Valsts pārmaksā par mobilo sakaru pakalpojumiem
22 minūtes
LE
LETA
Dabā
Nākamās nedēļas sākumā gaisa temperatūra noslīdēs vēl zemāk: pirmās prognozes
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Negaidīts atklājums, kā mazināt globālās sasilšanas problēmu
2 stundas