×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
26. novembris, 2013
Drukāt

Ancē godinās Ventspils novada lauksaimniekus

Foto-LETAFoto-LETA

Pēc ilgāka pārtraukuma Ventspils novadā šīs darba nedēļas noslēgumā notiks zemnieku balle, kurā godinās uzņēmīgākos novada lauksaimniekus, portālu “LA.lv” informēja Ventspils novada domē.

Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju un izglītības atbalsta centra Ventspils biroja vadītājs Alfons Spēks uzsver, ka šī būs lieliska iespēja pateikties zemniekiem, kuru ikdiena saistīta ar dažādām lauksaimniecības nozarēm un kuri, neraugoties uz dažādām problēmām, nav atmetuši ar roku saimniekošanai laukos.

Veltes lauksaimniekiem – vienam uzņēmumam no katra pagasta – sarūpējusi ne tikai Ventspils novada pašvaldība, bet arī uzņēmēji, piemēram, “Baltic Agro”, “Talsu piensaimnieks”, “Litagra”, banka “Citadele” un “Amazone”, kuri savukārt sveiks citus uzņēmīgos Ventspils novada zemniekus.

Ventspils novada zemnieku balle notiks piektdien, 29. novembrī, Ances Kultūras namā. Klātesošos uzrunās Ventspils novada pašvaldības vadītājs Aivars Mucenieks, Spēks un Ziemeļkurzemes reģionālā Lauku atbalsta dienesta vadītāja Juzefa Kļava.

Pasākumu organizē Ventspils novada pašvaldība un Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju un izglītības atbalsta centra Ventspils birojs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+