×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
27. septembris, 2012
Drukāt

Anda Neikšāna stūrmanis Dzirkals pēc rallija “Latvija” teiks atvadas sportista gaitām

Foto: neiksans.lvFoto: neiksans.lv

Pēc šīs sezonas Latvijas autorallija čempionāta pēdējā, septītā, posma – rallija “Latvija” – sportista gaitas nolēmis pārtraukt Latvijas autosportista Anda Neikšāna no “LMT rallija komandas” stūrmanis Pēteris Dzirkals.

Kā aģentūru LETA informēja komandas preses pārstāve Līga Stirna, rallijs “Latvija” noslēgs pēdējo pilno sadarbības sezonu “LMT rallija komandas” ekipāžai, jo pēc šīm sacensībām atvadas autosportam nolēmis teikt Dzirkals. Abi kopā braukuši kopš 2007.gada, piedaloties sacensībās gan Baltijā, gan pasaules autorallija čempionātā (WRC).

“Ņemot vērā, ka šīs būs manas pēdējās sacīkstes kopā ar Andi, ir motivācija aiziet no rallija ar kausu rokās,” citēts Dzirkals. “Nopietni runājot, ir bijis foršs laiks kopā, izcīnīti labi sasniegumi, taču, lai profesionāli pildītu stūrmaņa pienākumus, tam ir jāvelta viss laiks, kas man līdz ar to ir jāatņem ģimenei un biznesam. Darīt kaut ko neprofesionāli man nav pieņemami, tāpēc nolēmu aiziet no rallija.”

Neskatoties uz Jāņa Vorobjova un igauņa Kaspara Koitlas ekipāžu cīņu par čempionu titulu Latvijas čempionātā N4 klasē, ar pirmo starta numuru rallijā “Latvija” startēs tieši Neikšāns ar Dzirkalu, kuri ir gatavi atkārtot pagājušā gada sniegumu rallijā “Latvija” un uzvarēt arī šogad.

Šis rallijam “Latvija” ir īpašs gads, jo sacensības svin 15 gadu jubileju. Savukārt Latvijas rallija čempionātam aprit 55 gadi.

Sacensības sestdien un svētdien tiks aizvadītas Jūrmalas, Tukuma un Kuldīgas apkārtnē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+