Mobilā versija
+2.9°C
Elizabete, Betija, Liza, Līze
Svētdiena, 19. novembris, 2017
31. oktobris, 2017
Drukāt

Andreja Pedžiča kļūst par pirmo transseksuālo modeli prestižajā aģentūrā “Ford” (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Andreja Pedžiča turpina nojaukt barjeras modes industrijā, nupat kļūstot par pirmo transseksuālo modeli, kas parakstījusi līgumu ar modeļu Ford aģentūru. Viņa ir 26 gadus veca un sākotnēji ieguva atpazīstamību kā pirmā androgīnā modele.

“Es esmu vairāk nekā iepriecināta paziņot, ka es apvienošu spēkus ar leģendāro @fordmodels aģentūru. @chrimichael ir aģents, kāds nepieciešams jebkurai meitenei šovbiznesā. Esmu pateicīga, ka varu teikt – man apkārt ir komanda, kura patiesi novērtē to, ko es spēju piedāvāt,” raksta Pedžiča.

Pēc atzīšanās transeksuālismā 2013. gadā Pedžiča atlaida no toreizējās modeļu aģentūras. Tagad viņa ir parakstījusi līgumu ar vienu no senākajām un prestižākajām modeļu aģentūrām pasaulē. Intervijā ar Forbes Pedžiča dalījās ar savu pieredzi: “Tā ir lieliska sajūta, kad, sākotnēji nezinot, vai tev vispār būs nākotne modeļu biznesā, tu apvieno spēkus ar vienu no lielākajiem vārdiem industrijā un vari doties Kristijas Brinklijas, Džerijas Holas un Alekas Vekas pēdās – un saraksts turpinās.”

Pedžiča bija pirmā modele, kas demonstrēja gan vīriešu, gan sieviešu apģērbus un kļuva par pirmo transseksuālo modeli, kas piedalījās plaša mēroga kampaņā 2015. gadā. Starp iešanu pa mēli tādās modes skatēs kā “Marc Jacobs”, “Jean Paul Gaultier”, “John Galliano” un citās, modele kļuva arī par pirmo transseksuāli, kas parādījās uz žurnāla “GQ” vāka.

Tagad, kad viņa ir oficiāla “Ford Models” modele, izskatās, ka šis ir tikai sākums Pedžičas darbam transeksuāļu reprezentācijā modes un skaistuma pasaulē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. es arī gribu kļūt par modeli, man 60 gadi, ko darīt

  2. Cilvēkiem ir jāmīl un jāciena savu ķermeni, kādu daba to radījusi.

Interjera dizaineru padomi, kā pareizi un ērti iekārtot maza izmēra virtuviIr dzirdēts, ka mājas “dvēsele” ir virtuve, kurā lielu dienas daļu pavada ikviens ģimenes loceklis. Un, protams, ka visi sapņo par lielu,
Narva – tālākā ziemeļaustrumu pilsēta, kur jāredz cietoksnis, bastions... (1)Igaunijas–Krievijas pierobeža nav bezcerīga Eiropas Savienības nomale
Draugiem Facebook Twitter Google+