×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
21. decembris, 2016
Drukāt

Andrejs Osokins aicina jaunos mūziķus uz meistarklasēm

Jāņa Romanovska fotoJāņa Romanovska foto

Līdz 27. janvārim iespējams pieteikties pianista Andreja Osokina bezmaksas meistarklasēm, kuras notiks 25. februārī.

Meistarklasēs galvenokārt gaidīti 12 līdz 20 gadus veci pianisti, taču rīkotāji sola, ka izskatīti tiks visi pieteikumi un no tiem atlasīti 4-5 perspektīvākie mūziķi.

“Meistarklases tiek organizētas, lai komunikācijā ar pasaules slaveno pianistu Andreju Osokinu topošie mūziķi ne tikai celtu savu profesionālo līmeni, bet arī smeltos iedvesmu un iedrošinājumu savai profesionālai izaugsmei, kā arī gūtu motivāciju un pieredzi dalībai meistarklasēs un konkursos pēc savas iniciatīvas arī turpmāk,” pauda meistarklašu rīkojošās aģentūras “Aira Laiviņa Artists” pārstāve Jana Kuzmenkova.

Meistarklašu nobeigumā notiks klātesošās auditorijas saruna ar Andreju Osokinu, kurā visiem klausītājiem un meistarklašu dalībniekiem būs iespēja ielūkoties pianista karjeras tapšanā un specifikā, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus par šo tēmu.

Savukārt 25. februāra vakarā Mūzikas namā “Daile” notiks Andreja Osokina šīs sezonas vienīgais solokoncerts Rīgā, kurā tiks prezentēts arī pianista pirmais studijas soloalbums “Dedication” (“Veltījums”), kas tapis sadarbībā ar lielāko Polijas mūzikas ierakstu kompānijas “DUX Recording Producers’’. Solokoncertā tiks atskaņoti latviešu komponistu – Jāzepa Vītola, Volfganga Dārziņa un Artura Maskata, kā arī pasaules klasiķu Johanesa Brāmsa, Morisa Ravēla un Sergeja Prokofjeva skaņdarbi. Katrs meistarklašu dalībnieks iegūs trīs ielūgumus uz solokoncertu, kā arī soloalbumu “Dedication” ar autogrāfu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+