Sports
Ziemas sports

Andrejs Rastorgujevs pastāsta par zagļu plānoto ķērienu0


Andreja Rastorgujeva apskādētais auto.
Andreja Rastorgujeva apskādētais auto.
Foto no A. Rastorgujeva arhīva

Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs domā, ka zagļi jau pa dienu bija viņu vērojuši un bija pārliecināti, ka šoreiz automašīnā pa nakti palicis vērtīgs kalnu divritenis.

Naktī uz sestdien garnadži Purvciemā, Rīgā pie daudzdzīvokļu mājas izsita Rastorgujeva busiņam aizmugurējo stiklu un nozaga kalnu divriteni. “Mašīna bija aizdzīta uz krāsošanu, ar riteni aizbraucu pakaļ un vēlāk biju saguris, tāpēc atstāju mašīnā. Parasti tā nedaru. Domāju, ka viņi jau pa dienu bija vērojuši,” “LA” sacīja Rastorgujevs, apstiprinot, ka velosipēda cena ir ap 2000 eiro. Policija pagaidām zagļus nav notvērusi.

Trešdien viņš lidos uz “Blink” festivālu rollerslēpošanā Norvēģijā, kur tradicionāli sapulcējas biatlona elite, bet pēc tam paredzēta treniņu nometne Itālijas Alpos. Tajā bija plānots veikt treniņu darbu arī ar divriteni, tāpēc nu jādomā, kā to aizstāt. “Vispirms jāpaspēj busam nomainīt stiklu, jo tas ir jādzen uz Itāliju,” Andrejs atzīst, ka jārisina neparedzētas problēmas.

Svētdien viņš piedalījās Latvijas čempionātā vieglatlētikā 3000 metru skrējienā, izcīnot piekto vietu (8:53,91 minūte). Biatlonista mērķis bija noskriet zem deviņām minūtēm.

Saistītie raksti
LA.lv