Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
17. jūlijs, 2015
Drukāt

Andrejs Veisbergs turpinās vadīt Valsts valodas komisiju (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts valodas komisijas priekšsēdētājs Andrejs Veisbergs

Valsts prezidents Raimonds Vējonis 17.jūlijā sarunā ar Valsts valodas komisijas priekšsēdētāju Andreju Veisbergu pārrunāja komisijas līdzšinējo darbu un viņa redzējumu darbam nākotnē, informē prezidenta kancelejā.

Valsts prezidents sarunā izcēla valodas nozīmi, stiprinot katras valsts iedzīvotāju identitāti un piederības apziņu savai zemei. Raimonds Vējonis uzsvēra nepieciešamību strādāt pie tā, lai valodas jautājumu nebūtu iespējams izmantot politiskajās cīņās – valodai ir cilvēki jāvieno, viņš norādīja.

Sarunas laikā Andrejs Veisbergs informēja par komisijas darbu, uzsverot, ka primāri tās funkcijas ir konsultatīvais darbs ar dažādajām institūcijām jomā, veicinot dažādo risinājumu meklēšanu problēmām, kā arī ilgtermiņa stratēģijas valodas jomā izstrāde. Viņš izcēla komisijas sadarbības ar Valsts prezidentu lomu abos šajos jautājumos.

Valsts prezidents aicināja Andreju Veisbergu turpināt darbu, vadot komisiju, kā arī aicināja nākt ar priekšlikumiem komisijas darbības uzlabošanai, tai skaitā pastiprinot tās sastāvu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Labi ka tā. Bet Vējonim vajadzētu padomāt, kur k’;adā valodā runāt. Pirmāmkārtām latviski. Viņš salīdzinot ar Bērziņu, to var.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+