Kultūra
Kultūrpolitika

Andrejs Žagars nodibinājis kultūras atbalsta un attīstības fondu0

foto – Leta

Bijušais operas direktors, režisors Andrejs Žagars nodibinājis kultūras atbalsta un attīstības fondu, kas rudenī rīkos dziedātājas Kristīnes Opolais koncertus Rīgā, Liepājā un Rēzeknē, aģentūra BNS informēja projekta mārketinga vadītāja Indra Rubene-Vilipsone.

Koncertos Kristīne Opolais muzicēs kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri itāļu diriģenta Sesto Kvatrīni (Sesto Quatrini) vadībā.

Par Opolais solo koncertiem Latvijā un Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonda darbības sākšanu plašāka informācija tiks sniegta 28.aprīlī preses konferencē “Hotel Bergs” Stikla zālē plkst.11. Preses konferencē piedalīsies operdziedātāja Kristīne Opolais un fonda valdes priekšsēdētājs Andrejs Žagars.

Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds dibināts ar mērķi veicināt un attīstīt augstas raudzes kultūras projektus, īpaši izceļot mūzikas un mākslas nozares, piesaistot valsts, mecenātu un Eiropas fondu finansējumu. Fonda mērķis ir ilgtermiņā īstenot kultūras artefaktu rašanos un dzīvotspēju.

LA.lv