Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
3. augusts, 2016
Drukāt

Andrejsalā iereibis vīrietis šaudās ar gāzes ieroci

Foto: LETAFoto: LETA

Andrejsalā iereibis vīrietis šaudījies ar gāzes ieroci, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

30.jūlija naktī policija saņēma informāciju par kādu vīrieti Andrejsalā, kurš atrodas uz ielas ar ieroci rokās.

Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa izsaucēju, kurš pastāstīja, ka dzirdējis vairākus šāvienus, pēc kā izgājis uz ielas un pamanījis aizdomīgo vīrieti. Uz ielas tajā brīdī neviena cita persona neesot atradusies. Vīrietis ar ieroci iegājis netālu esošajā azartspēļu bārā.

Apsekots aculiecinieka norādītais azartspēļu bārs un pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis. Persona aizturēta, pēc kā aculiecinieks arī apstiprināja, ka aizturētais ir tas pats vīrietis, kurš uz ielas šāvis.

Pārmeklējot vīrieti, aiz viņa bikšu jostas pamanīts pielādēts gāzes ierocis, kas nav bijis reģistrēts. No vīrieša bija jūtama spēcīga alkoholam raksturīgā smaka. Aizturētais nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+