Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Andrejsalā notver meklēšanā izsludinātu jaunieti

Foto LETAFoto LETA

Likumsargi vakar Andrejsalā notvēruši meklēšanā izsludinātu jaunieti, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

18. jūlijā RPP saņēma informāciju par vairākiem jauniešiem Andrejsalā, kuri it kā biedējot garāmgājējus ar elektrošoka ierīci.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīti pieci jaunieši. Veiktas pārrunas, kuru laikā noskaidrots, ka jaunieši ir vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Kompānija noliedza, ka viņiem būtu elektrošoka ierīce. Jaunieši parādīja kārtības sargiem savu mantu saturu, tomēr viņu mantās ierīce netika atrasta

Pārbaudīti visu jaunieši dati un konstatēts, ka viens no viņiem izsludināts meklēšanā.

Persona aizturēta un nogādāta Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Pēc pārrunām ar kārtības sargiem pārējie jaunieši devās uz savām dzīvesvietām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+