Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. jūlijs, 2016
Drukāt

Andrejsalā notver meklēšanā izsludinātu jaunieti

Foto LETAFoto LETA

Likumsargi vakar Andrejsalā notvēruši meklēšanā izsludinātu jaunieti, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

18. jūlijā RPP saņēma informāciju par vairākiem jauniešiem Andrejsalā, kuri it kā biedējot garāmgājējus ar elektrošoka ierīci.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīti pieci jaunieši. Veiktas pārrunas, kuru laikā noskaidrots, ka jaunieši ir vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Kompānija noliedza, ka viņiem būtu elektrošoka ierīce. Jaunieši parādīja kārtības sargiem savu mantu saturu, tomēr viņu mantās ierīce netika atrasta

Pārbaudīti visu jaunieši dati un konstatēts, ka viens no viņiem izsludināts meklēšanā.

Persona aizturēta un nogādāta Valsts policijā (VP) turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Pēc pārrunām ar kārtības sargiem pārējie jaunieši devās uz savām dzīvesvietām.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+