Mobilā versija
+14.3°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
18. marts, 2015
Drukāt

Andris Bulis dzimšanas dienu svinēs izrādē “Face Book. Post Scriptum”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viens no populārākajiem jaunās paaudzes Latvijas aktieriem – Andris Bulis – svētdien, 22. martā, savu dzimšanas dienu svinēs to uz skatuves – izrādē “Face Book. Post Scriptum”, informē producents Juris Millers.

Millers piezīmē, ka šī būs jau 40. reize, kad Andris Bulis ar saviem skatītājiem tiksies režisores Gaļinas Poliščukas veidotajā izrādē “Face Book. Post scriptum”, kurai bija visai interesants ceļš līdz skatītājiem.

Andris Bulis teic, ka svētdienas izrāde būs īpaša. “Ne tikai tādēļ, ka tā tiks spēlēta 40. reizi, bet arī tādēļ, ka šajā dienā ikviens tās apmeklētājs varēs kļūt par savdabīgu privāto viesību dalībnieku – saskandinot šampanieša glāzi ar mani,” aktieris smejoties piebilst. Producents stāsta, ka Andris Bulis uz dažām dienām atgriezies Rīgā, izmantojot nelielu atvaļinājumu starp filmēšanās sesijām Indonēzijā un Armēnijā.

Bulis atklāj, ka svētdienas izrādei viņš ir sarūpējis kādu pārsteigumu, bet kāds tas būs, to uzzinās skatītāji, kas svētdien atnāks uz izrādi “Face Book. Post Scriptum”.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+