×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
10. oktobris, 2017
Drukāt

Andris Daņiļenko jaunās attiecības vairs neslēpj (7)

Foto - LetaFoto - Leta

Nule kā pie klausītājiem nonācis dziedātāja Andra Daņiļenko (58) jaunākais veikums – albums “Meitenei ar sārtām lūpām”, kas tapis sadarbībā ar komponistu Māri Lasmani un dziesmu tekstu autoru Normundu Beļski. Tas veltīts dziedātāja jaunajai mīlestībai Evai Liepiņai (46) – Veselīga dzīvesveida kluba organizatorei.

Ka vēsta žurnāls “Privātā dzīve”, abi ir kopā kopš marta, bet pirmoreiz sabiedrībā kopā abi tika manīti vasarā Valmieras estrādē dziesmu spēles “Tobāgo!” pirmizrādē. Andris Daņiļenko atklāj, ka albuma tapšanas laikā viņa dzīve ļoti mainījusies un lielākās pārmaiņas ir tieši Eva. Savukārt dziedātāja mīļotā atklāj, ka Andri Daņiļenko vispirms iepazinusi kā cilvēku, ne mūziķi. “Mēs visu mūžu ejam līdzās vai pretī viens otram, līdz kādā dzīves situācijā satiekam savu cilvēku. Un mums bija šāda dzīves situācija.”

Dziedātājam ir divpadsmitgadīga meita Elīna, kas dzimusi laulībā ar Latvijas Televīzijas ziņu moderatori Sandru Zviedri.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Dīvaini, ka šis gadījums tiek tā popularizēts. Kam par godu? Līdz nākošajai reizei, kad kārējo reizi mainīs partneres?

  2. Zel-vel viena nelaimiga gimene!

  3. “Dziedātājam ir divpadsmitgadīga meita Elīna, kas dzimusi laulībā ar Latvijas Televīzijas ziņu moderatori Sandru Zviedri.” bet dēls neskaitās 😀

  4. Ljoti veselīgs dzīvesveids saorganizēts bijušajai sieva,fui!

  5. Kam kāda daļa ??? Kāpēc mums tas jāzina ???

Draugiem Facebook Twitter Google+