×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. novembris, 2014
Drukāt

Andželīna Džolija atvērta politiķes karjerai

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

“Oskarotā” amerikāņu aktrise Andželīna Džolija atklājusi, ka esot atvērta karjeras turpināšanai politikā, diplomātijā vai valsts dienestā.

Intervijā žurnālam “Vanity Fair” Džolija atzina, ka ANO labas gribas vēstnieces loma viņai parādījusi, ka politika varētu būt starp viņas turpmākās karjeras iespējām.

“Ja vēlies panākt krasas izmaiņas, ir jāuzņemas atbildība,” viņa sacīja. “Taču es nezinu, kurā lomā būtu noderīgāka. Es esmu kritiska pret savu darbu, un tas varētu radīt sarežģījumus.”

Uz jautājumu, vai viņa redz sevi kā nākamo politiķi, diplomāti vai ierēdni, Džolija atbildēja: “Es esmu atvērta.”

39 gadus vecā Džolija jau iemēģinājusi roku kino režijā. Viņas jaunākā filma “Unbroken” par garo distanču skrējēju un kara varoni Luisu Camperini iznāks 25. decembrī.

Filmas uzņemšanas laikā Džolijai izveidojās cieša draudzība ar Camperini. Viņai izdevās demonstrēt sportistam agrīnu filmas versiju pirms viņa nāves jūlijā. Camperini bija 97 gadus vecs.

“Tā bija ļoti aizkustinoša pieredze – vērot, kā cilvēks skatās pats uz savu dzīvi,” teica Džolija.

“Unbroken” ir balstīta uz amerikāņu žurnālistes Lauras Hilenbrandas grāmatu par garo distanču skrējēju Camperini. 1936.gadā viņš piedalījās olimpiādē Berlīnē, kur piesaistīja Ādolfa Hitlera uzmanību. Kad sākās Otrais pasaules karš, Camperini iestājās ASV karadienestā un vēlāk viņš krita japāņu gūstā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+