×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. decembris, 2014
Drukāt

Andželīna Džolija: Kā režisore jūtos daudz laimīgāka

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu aktrise Andželīna Džolija atzinusi, ka aktrises lomā esot jutusies “neapmierināta”, taču kā režisore jūtoties “daudz laimīgāka”.

39 gadus vecā Džolija uzsāka režisores gaitas 2011.gadā ar kinolenti “In the Land of Blood and Honey”. Šogad klajā nāca otrā viņas veidotā drāma “Unbroken”.

Džolija atzina, ka dažkārt neesot jutusies “saistīta” ar filmām, kurās spēlējusi. “Aktieri izpēta savus varoņus, un viņiem ir labs priekšstats par filmu, kurā darbojas. Taču kinolentēs ir tik daudz daļu, kurās aktieri nav iesaistīti,” viņa sacīja intervijā laikrakstam “The Daily Telegraph”. “Daudzreiz esmu bijusi neapmierināta ar filmām, kurās tēloju. Esmu vai nu noskatījusies tās un vīlusies, vai arī vispār neesmu skatījusies. Jūtos daudz laimīgāka, esot režisore.”

“Oskara” balvas laureāte sacīja, ka sākotnēji esot bažījusies par pāriešanu no aktiermākslas uz režiju, taču esot ļoti vēlējusies uzņemties “In the Land of Blood and Honey” veidotājas pienākumus.

Kinolentē stāstīts par Bosnijas musulmaņu sievietes un Bosnijas serbu vīrieša mīlestību kara laikā. Filmas darbība norisinās Bosnijas kara laikā no 1992. līdz 1995. gadam.

“Es bažījos, ka cits režisors nepieies tēmai gana emocionāli, tāpēc pati to uzņēmos,” norāda Džolija. “Es nedomāju, ka man ļoti labi izdosies. Es tikai gribēju darīt visu, kas manos spēkos.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+