×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
12. marts, 2014
Drukāt

Andželīna Džolija veiks vēl vienu operāciju vēža riska novēršanai

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Angelina Jolie arrives on the red carpet for the 86th Academy Awards on March 2nd, 2014 in Hollywood, California. AFP PHOTO / VALERIE MACON

Amerikāņu aktrise Andželīna Džolija paziņojusi, ka veiks vēl vienu operāciju vēža riska novēršanai.

Kā jau ziņots iepriekš, pagājušajā gadā 38 gadus vecā aktrise veica abpusēju mastektomiju, jo viņai tika konstatēta ar paaugstinātu vēža risku saistītā gēna BRCA1 mutācija, kā dēļ aktrisei ir 87% iespējamība saslimt ar krūts vēzi.

“Tiklīdz es uzzināju, kāda ir mana reālā situācija, es nolēmu aktīvi rīkoties un pēc iespējas vairāk mazināt šo risku,” viņa tolaik sacīja.

Tagad Džolija intervijā žurnālam “Entertainment Weekly” norāda, ka esot “ļoti apmierināta” ar savu lēmumu. “Jāveic vēl viena operācija, ko pagaidām vēl neesmu izdarījusi. Es uzklausīšu padomus no visiem brīnišķīgajiem cilvēkiem, ar kuriem tiku runājusi, lai pārciestu nākamo fāzi,” viņa teica. “Man ļoti paveicās ar izciliem ārstiem un vieglu atlabšanu. Turklāt man bija arī filma “Unbroken”, kuras dēļ atgūt veselību un atsākt darbu.”

Viņa atzina, ka esot saņēmusi lielu atbalstu no sabiedrības. “Mani ļoti, ļoti aizkustināja atbalsts un laipnība, ko man sniedza tik daudzi cilvēki,” sacīja aktrise.

Par veikto operāciju aktrise pavēstīja laikrakstā “The New York Times” publicētā rakstā “Mana medicīniskā izvēle”.

Aktrises māte savas dzīves pēdējos desmit gadus cīnījās ar vēzi, aizejot mūžībā 56 gadu vecumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+