×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Andželīnas Džolijas bijušais narkodīleris publicē video ar aktrisi

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Holivudas aktrises Andželīnas Džolijas bijušais narkotiku dīleris otrdien publiskojis 15 gadus vecu video, kurā zvaigzne redzama brīdi pirms heroīna lietošanas.

Džolija redzama runājam pa telefonu un nervozi staigājam pa pustukšu, nekārtīgu dzīvokli.

Video publiskojis Frenklins Mejers, kurš 90. gados esot piegādājis aktrisei heroīnu un kokaīnu. Džolija iepriekš atzinusi, ka šis laiks viņas dzīvē esot bijis “drūms” un “bīstams” un ka viņa priecājoties, ka ir to pārdzīvojusi.

39 gadus vecā Džolija ir izmainījusi savu dzīvi. Viņa saderinājusies ar kinozvaigzni Bredu Pitu un kopīgi audzina sešus bērnus, no kuriem trīs ir adoptēti.

Džolija, kura vairākkārt aptaujās atzīta par pasaules skaistāko sievieti, ir “Oskara” balvas laureāte, kā arī agrāk bija ANO labas gribas vēstniece. Tagad viņa iesaistās kampaņās pret seksuālo vardarbību pret sievietēm karadarbības zonās, par ko viņai pagājušajā mēnesī tika piešķirts Britu impērijas ordeņa kavalieres tituls.

90. gadu beigās, kad viņa tikai sāka savas aktrises gaitas, Džolija dzīvoja Ņujorkā. Mejers apgalvo, ka esot regulāri piegādājis viņai narkotikas. Reiz, dodoties pie Džolijas, viņš esot paņēmis līdzi nesen iegādāto videokameru. Džolija esot piekritusi, ka viņu filmē.

Videoierakstā Džolija atbild uz sava tēva Džona Voita telefona zvanu. Viņi runā par Džolijas brāli Džeimsu un māti Marčelīnu Bertrandu.

Mejers apgalvo, ka Džolija ik nedēļu narkotiku iegādei iztērējusi aptuveni simt ASV dolāru (74 eiro).

“Andžija vairākus gadus bija mana kliente. Es viņai pārdevu heroīnu un kokaīnu. Kādu dienu viņa man piezvanīja un lūdza atnākt pie viņas,” stāsta Mejers. “Tādā veidā viņa lika man noprast, ka vēlas nopirkt narkotikas.”

“Es nesen biju nopircis videokameru un paņēmu to līdzi. Kad ierados, es iedevu viņai narkotikas un viņa man naudu,” sacīja narkotiku tirgonis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+