Latvijā
Kriminālziņas

Angārā Daugavpilī negaidīti uziet šaujamieročus un narkotikas2

Foto – Valsts policija

Pagājušās nedēļās beigās likumsargi Daugavpilī izmeklējot zādzību, veica sankcionētu kratīšanu kādā īpašumā un aizdomās turēto personu transportlīdzekļos. Apskatot angāra telpas, policisti konstatēja, ka tajā atrodas zagtais motocikls, un tiek glabāti nelikumīgi ieroči. Kopumā kratīšanas laikā konfiscēti vairāki šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti – divi nereģistrēti un nelikumīgi glabāti medību šaujamieroči, gāzes pistolei līdzīgs priekšmets, pistolei līdzīgs šaujamierocis, šiem ieročiem atbilstošā munīcija, ka arī dažādas šaujamieroču būtiskās sastāvdaļas.

Turpinot kratīšanu tika veikta arī transportlīdzekļu apskate, kuras laikā automašīnas salonā tika konstatēti polietilēna maisiņi ar baltu pulverveida vielu un iesaiņojumi ar zaļganbrūnu augu izcelsmes vielu. Lai noskaidrotu precīzu konfiscēto vielu sastāvu un skaitu ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, taču jau tagad ir redzams, ka visticamāk tas ir amfetamīns un marihuāna.

Turpat notikuma vietā aizdomās par saistību ar minētiem likumpārkāpumiem aizturēti divi iepriekš policijas redzeslokā nonākušie vīrieši. Saistībā ar notikušo uzsākti divi kriminālprocesi – par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu, un par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas glabāšanu bez attiecīgas atļaujas. Šobrīd likumsargi turpina izmeklēšanu, ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt aizturētajam par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.

LA.lv