Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
2. maijs, 2015
Drukāt

Anglijā bez vēsts pazudusi Latvijas valstspiederīgā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kentas apgabala policija Anglijā lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušās 33 gadus vecās Latvijas valstspiederīgās Lauras Elhegrasi meklēšanā.

Kā aģentūru LETA informēja Kentas apgabala policijas preses birojā, sieviete dzīvo Margeitā, Kliftonvilas ciemā, un viņa pazudusi pagājušās nedēļas vidū. Laura, iespējams, izmanto citu uzvārdu – Priede vai Ahmed.

Britu policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Laura agrāk dzīvojusi Rīgā. Policija pieļauj, ka sieviete kopā ar vīru un bērniem no dzīvesvietas Margeitā devusies Hītrovas lidostas virzienā, lai lidotu uz Ēģipti. Izmeklētāji noskaidrojuši, ka ģimene aizbraukusi uz Hītrovu īrētā sudrabkrāsas automašīnā “Peugeot 208” ar reģistrācijas numuru AK13 VHT, atstājot mājas 22.aprīlī ap plkst.3.20 un Hītrovas tuvumā ierodoties mazliet pirms plkst.10.

Tomēr Laura neesot iekāpusi lidmašīnā, un policijai nav skaidrs, vai viņa ir mēģinājusi atstāt valsti citā veidā vai arī palikusi Anglijā.

Laura ir 1,63 metrus gara, vidēju miesas būvi, taisniem, brūniem matiem līdz pleciem un zaļām acīm.

Ikvienu, kurš varētu sniegt izmeklēšanai noderīgu informāciju par pazudušās sievietes iespējamo atrašanās vietu, Kentas apgabala policija lūdz atsaukties, zvanot pa tālruni +44 1634 884010 (vai 01634 884010, atrodoties Apvienotajā Karalistē).

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+