×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Animācijas filma “Ledus sirds” palielina tūristu interesi par Norvēģiju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kopš kinostudijas “Disney” animācijas filmas “Frozen” (“Ledus sirds”) iznākšanas trīskāršojies Norvēģijas oficiālās tūrisma vietnes apmeklētāju skaits, vēsta laikraksts “Aftenposten”.

Norvēģijas iedvesmotā filma iznāca novembrī.

Laikā no 28. novembra līdz 31. janvārim arī par 153% palielinājies lidmašīnas biļešu meklējumu skaits no ASV uz Norvēģiju, salīdzinot ar to pašu periodu iepriekšējā gadā, liecina kompānijas “Skyscanner” dati.

“Filma “Ledus sirds” veicinājusi lielu ārzemnieku interesi,” sacīja programmas “Innovation Norway” pārstāvis. “Konkrētus datus par tās veicināto tūrisma pieaugumu ir grūti iegūt, taču mēs ceram uz pamanāmu iespaidu 2014. gadā.”

Animācijas filma balstīta uz pazīstamā dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena pasaku “Sniega karaliene”. Tajā attēlotas tādas Norvēģijas bagātības kā fjordi un tautastērpi.

“Ledus sirds” globālie kases ieņēmumi līdz šim ir 865 miljoni ASV dolāru (641 miljons eiro). Tā ir viena no visu laiku pelnošākajām “Disney” filmām.

“Innovation Norway”, kam pieder vietne “Visit Norway”, samaksājusi “Disney” ievērojamu summu, lai tūrisma aģentūras varētu izmantot filmu mārketinga vajadzībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+