×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Animācijas filma pa radio… (2)

euroballs_11

Kadrs no animācijas filmas "Eirobumbas", kurā salīdzināta EK priekšsēdētāja, Vācijas kancleres un Slovākijas premjerministra alga.

“Euranet Plus” sadarbībā ar lsm.lv un Latvijas Radio sācis jaunu projektu “Euroballs” jeb “Eirobumbas” – 12 unikālo animācijas īsfilmu sēriju par Eiropu.

Projekta vadītājs Latvijā radiožurnālists Artjoms Konohovs uzsver, ka “galvenais mērķis – vienkārši, skaidri un atraktīvi stāstīt par Eiropas Savienību. Video bez skaņas veido franču kolēģi no radio BMF, tekstu latviešu valodā ierunājam šeit, Latvijas Radio.”

Briselē un Strasbūrā esošās Eiropas institūcijas bieži tiek uztvertas kā naudas drukāšanas mašīnas, bet vai ir pamats tā domāt? Pirmā sērija bija par ES institūciju algām, vakar klajā nākusi otrā sērija – par mītiem. “Skaidrojam, vai ES grib aizliegt baznīcu zvanus, dziļus dekoltē viesmīlēm un citus mītus,” smejas Artjoms. Animācijas filmiņas skatāmas portālā lsm.lv, taču varat tos atvērt arī mūsu mājas lapā la.lv.

“Euranet Plus” ir 15 sabiedrisko un privāto radiostaciju apvienība, kurā ietilpst arī Latvijas Radio. Tā nodrošina radio raidījumus 15 valodās (gadā vairāk nekā 1200 stundas), sasniedzot vairāk nekā 20 miljonus klausītāju. Raidījumus līdzfinansē EK.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Noskatījos arī 1.video – man patika! Gaidīšu arī nākamos!

  2. Nobeigums briesmiigs, kaa tas ir “noziimiigaaki jautaajumi nekaa cuuku labsajuuta”?

Draugiem Facebook Twitter Google+