×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
13. augusts, 2015
Drukāt

Animācijas filmas pirmizrāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gints Zilbalodis ir jauns puisis, kura vārdu vērts iegaumēt ne tikai animācijas cienītājiem. Viņa jaunākās filmas “Nedzirdams” pirmizrāde notiks 17. augustā.

Zaudējis dzirdi, trompetists nekādi nespēj samierināties ar jauno dzīvi – šāds ir Ginta Zilbaloža jaunākās animācijas filmas “Nedzirdams” sižets. Tāpat kā iepriekšējos darbus “Aqua”, “Prioritātes” un “Sekotāji”, arī šo viņš veidojis, izmantojot datoru, un rezultāti ir pārsteidzoši kinematogrāfiski. Iespējams, tas tāpēc, kā intervijā pērnā gada pavasarī onesmallwindow.com atklājis jaunais režisors, ka viņš ar kino veidošanu ir bijis tuvās attiecībās jau kopš astoņu gadu vecuma, un tas nolasāms teju katrā kadrā.

Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas absolvents Gints Zilbalodis ir animators, režisors un mākslinieks, un trīs viņa iepriekšējās filmas internetā noskatītas vismaz pusmiljons reižu, turklāt tās publicētas vairākās prestižās mājaslapās, savukārt pagaidām festivālos visvairāk izrādītā filmiņa “Prioritātes” bija iekļauta 21 programmā un kā labākā vidusskolas īsfilma saņēma balvu vienā no pasaules nozīmīgākajiem animācijas festivāliem, kas norisinās Otavā. Kā labākā studentu filma tā bija nominēta arī “Lielajam Kristapam”, bet pērn notikušajā festivālā “Rojal” saņēma skatītāju simpātijas. “Nedzirdamā” ceļš tikai tagad sākas, un ir sajūta, ka tas būs vēl tālāks.

UZZIŅA:

17. augustā pulksten 19 “K Sunī”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+