×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
18. augusts, 2016
Drukāt

Animācijas filmas vismazākajiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kā viens no šā gada Rīgas Starptautiskā kino festivāla, kas notiks no 13. līdz 23. oktobrim, iesildīšanās pasākumiem būs “Kids Weekend brokastis” 20. augusta rītā.

Nepilnas stundas laikā būs iespējams noskatīties septiņas filmas, kas pārstāv gan Latviju, gan Igauniju, gan ir “Riga IFF” drauga – Kristiansandas Starptautiskā bērnu filmu festivāla Norvēģijā – sarūpētas.

Latvijas vārds lasāms trīs filmu titros. “Avārijas brigādes” varoņi nepaguruši cīnās leļļu filmas “Tornis” kadros, savukārt šogad pasaules nozīmīgākajā animācijas filmu festivālā Anesī godalgotā Indras Sproģes filma “Awesome Beetle`s Colors” iepazīstina ar angļu alfabētu – tāpat kā režisore to darīja filmas latviskajā versijā “Joka pēc alfabēts”, un abās skan Renāra Kaupera balss. Māra Brinkmaņa “Meža sargi” seko Mežsargam, kurš kārtējā apgaitā atrod mežā izmestu atkritumu kaudzi.

No Igaunijas atvesta filma “Miriamas atrastais suns”, kas atklāj stāstu par suni, kas pieklīst kādai ģimenei, bet Norvēģiju pārstāv trīs filmas. “Mazais vilciņš” seko galvenā varoņa piedzīvojumiem ziemā, “Dunderlija” atklāj mošķu zemi, kurā Bulders un Monika ir labākie draugi un “Kazlēns mācās skaitīt”, kurā titulvaronis, iemācījies skaitīt līdz desmit, savu jauno māku liek lietā, saskaitot pārējos fermas iemītniekus.

Biļete uz seansu – trīs eiro, ģimenes biļete četrām personām – 10 eiro, bērniem ar invaliditāti – bez maksas.

20. augustā plkst. 13 kinoteātrī “Splendid Palace”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+