Mobilā versija
+2.1°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Anitas Kreituses eņģeļi ielidojuši Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 11. augusta līdz 7. septembrim RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens ielā 6, būs skatāma gleznotājas Anitas Kreituses un fotogrāfa Aleksa Ribovska izstāde “Eņģeļi un Dēmoni”, LA.lv pastāstīja rīkotāji.

Izstādes moto ņemts no Gētes: “Kur liela gaisma, tur bieza ēna.”

Anita Kreituse ir viena no spilgtākajām, taču vienlaikus arī klusākajām un noslēpumainākajām latviešu māksliniecēm. Nesen viņa pabeidza darbu pie altāra apsīdas gleznojuma Šveices pilsētas Moršahas Marijas kapelā.

Gleznas, kas būs eksponētas Rīgā, tapušas šoziem. “Man gribējās domās un sajūtās vēlreiz kaut nedaudz pabūt kopā ar eņģeļiem, kas mani pavadīja visu to laiku, kamēr strādāju pie Šveices projekta,” saka Anita.

Bet Alekss Ribovskis mūsu uzmanībai sniegs fotogrāfijas, kas tapušas viņa braucienos uz Indiju, Nepālu un Tibetu, kā arī dervišu portretus, kas atvesti no Turcijas.

Pievienot komentāru

Tautastērpu medniece. Ilze Strēle uz Latvijas simtgadi cer apkopot simt tautastērpu stāstus (1)Bauskas Kultūras centrā 1. aprīlī plkst. 12 atklās pirmo izstādi ciklā "Mans tautastērps", ar kuru aizsāksies Latvijas valsts simtgadei veltīts izstāžu cikls.
Draugiem Facebook Twitter Google+