Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Anitas Kreituses eņģeļi ielidojuši Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 11. augusta līdz 7. septembrim RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens ielā 6, būs skatāma gleznotājas Anitas Kreituses un fotogrāfa Aleksa Ribovska izstāde “Eņģeļi un Dēmoni”, LA.lv pastāstīja rīkotāji.

Izstādes moto ņemts no Gētes: “Kur liela gaisma, tur bieza ēna.”

Anita Kreituse ir viena no spilgtākajām, taču vienlaikus arī klusākajām un noslēpumainākajām latviešu māksliniecēm. Nesen viņa pabeidza darbu pie altāra apsīdas gleznojuma Šveices pilsētas Moršahas Marijas kapelā.

Gleznas, kas būs eksponētas Rīgā, tapušas šoziem. “Man gribējās domās un sajūtās vēlreiz kaut nedaudz pabūt kopā ar eņģeļiem, kas mani pavadīja visu to laiku, kamēr strādāju pie Šveices projekta,” saka Anita.

Bet Alekss Ribovskis mūsu uzmanībai sniegs fotogrāfijas, kas tapušas viņa braucienos uz Indiju, Nepālu un Tibetu, kā arī dervišu portretus, kas atvesti no Turcijas.

Pievienot komentāru

Sadalīti deviņi kilogrami kultūrasCeturtdien, 23. februārī, svinīgā ceremonijā tika sumināti Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio Gada balvas "Kilograms kultūras 2016" uzvarētāji, kuri saņēma mākslinieku Kristīnes Jurjānes un Ivara Miķelsona darinātas kilogramu smagas, zeltītas atsvara statuetes astoņās konkursa kategorijā.
Draugiem Facebook Twitter Google+