Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
27. jūlijs, 2015
Drukāt

Anitas Kreituses eņģeļi ielidojuši Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 11. augusta līdz 7. septembrim RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens ielā 6, būs skatāma gleznotājas Anitas Kreituses un fotogrāfa Aleksa Ribovska izstāde “Eņģeļi un Dēmoni”, LA.lv pastāstīja rīkotāji.

Izstādes moto ņemts no Gētes: “Kur liela gaisma, tur bieza ēna.”

Anita Kreituse ir viena no spilgtākajām, taču vienlaikus arī klusākajām un noslēpumainākajām latviešu māksliniecēm. Nesen viņa pabeidza darbu pie altāra apsīdas gleznojuma Šveices pilsētas Moršahas Marijas kapelā.

Gleznas, kas būs eksponētas Rīgā, tapušas šoziem. “Man gribējās domās un sajūtās vēlreiz kaut nedaudz pabūt kopā ar eņģeļiem, kas mani pavadīja visu to laiku, kamēr strādāju pie Šveices projekta,” saka Anita.

Bet Alekss Ribovskis mūsu uzmanībai sniegs fotogrāfijas, kas tapušas viņa braucienos uz Indiju, Nepālu un Tibetu, kā arī dervišu portretus, kas atvesti no Turcijas.

Pievienot komentāru

"Serebreņņikova lietā" rīkos protesta akcijuPēc tam, kad 21. jūnijā Maskavas Presņas rajona tiesa arestēja bijušo "Gogoļa centra" direktoru Alekseju Malobrodski, 28. jūnijā Krievijas galvaspilsētas teātru darbinieki nolēmuši rīkot protesta akciju, ziņo "Radio Svoboda".
Draugiem Facebook Twitter Google+