Mobilā versija
+3.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
25. augusts, 2016
Drukāt

Anitas Rozentāles “Fragmentētā realitāte” starp gleznu un foto

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Fragments no gleznas.

No 2. līdz 28. septembrim Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies Anitas Rozentāles personālizstāde “Fragmentētā realitāte”, LA.lv uzzināja Kalnciema kvartālā.

Anita Rozentāle dzimusi Jūrmalā 1990. gadā. 2012. gadā beigusi Southemptonas Solentas Universitātes vizuālās mākslas nodaļu, šogad sāks studēt maģistrantūruafotogrāfijas apakšnozarē Glāzgovas Mākslas skolā.

Lai gan patlaban māksliniece pastāvīgi neatrodas Latvijā, Anitai bija svarīgi savu pirmo personālizstādi veidot savā dzimtenē. Anita šo notikumu dēvē kā sevis oficiālo pieteikšanu kā laikmetīgai māksliniecei Latvijā.

Anita veido darbus, apvienojot zīmēšanas, gleznošanas un cianotipijas tehnikas. Radot jautājumus par to, vai fotogrāfija vēl aizvien pastāv kā atsevišķs izpausmes veids un medijs, Anita spēlējas ar to, kas pirmajā acu uzmetienā liekas īsts, taču, ieskatoties tuvāk, atklāj sirreālus stāstījumus. Māksliniece šo procesu sauc par “gleznošanu ar fotogrāfijām”.

Pievienot komentāru

Šonakt pasniegs "Oskarus": bez politiskiem uzskatiem un protestiem tomēr neiztiksSvētdien, 26. februārī, Losandželosā (ASV) notiks tradicionālā “Oskara” balvu pasniegšanas ceremonija. Tiešraidē to translēs TV kanāls ABC; ciktāl izdevās noskaidrot, neviens Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+