Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
25. augusts, 2016
Drukāt

Anitas Rozentāles “Fragmentētā realitāte” starp gleznu un foto

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Fragments no gleznas.

No 2. līdz 28. septembrim Kalnciema kvartāla galerijā norisināsies Anitas Rozentāles personālizstāde “Fragmentētā realitāte”, LA.lv uzzināja Kalnciema kvartālā.

Anita Rozentāle dzimusi Jūrmalā 1990. gadā. 2012. gadā beigusi Southemptonas Solentas Universitātes vizuālās mākslas nodaļu, šogad sāks studēt maģistrantūruafotogrāfijas apakšnozarē Glāzgovas Mākslas skolā.

Lai gan patlaban māksliniece pastāvīgi neatrodas Latvijā, Anitai bija svarīgi savu pirmo personālizstādi veidot savā dzimtenē. Anita šo notikumu dēvē kā sevis oficiālo pieteikšanu kā laikmetīgai māksliniecei Latvijā.

Anita veido darbus, apvienojot zīmēšanas, gleznošanas un cianotipijas tehnikas. Radot jautājumus par to, vai fotogrāfija vēl aizvien pastāv kā atsevišķs izpausmes veids un medijs, Anita spēlējas ar to, kas pirmajā acu uzmetienā liekas īsts, taču, ieskatoties tuvāk, atklāj sirreālus stāstījumus. Māksliniece šo procesu sauc par “gleznošanu ar fotogrāfijām”.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+