×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Anitas Sondores rotas jau otro gadu ieguvušas A’Design Award godalgu

Foto: LETAFoto: LETA

Anita Sondore

Anitas Sondores latvju zīmes zeltā un dārgakmeņos jau otro gadu pēc kārtas guvušas panākumus prestižajā konkursā A’Design Award, LA.lv pavēstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Melbārde.

Rotu dizaina zīmols no Latvijas Anita Sondore pagājušajā nedēļā atgriezās no Itālijas pilsētas Komo, kur saņēma pasaules lielākā dizaina konkursa A’Design Award sudraba godalgu par kolekcijas “Fire Stones” piespraudi “Royale Brooch” dizainu kategorijā “Rotaslietu, briļļu un pulksteņu dizains”.

Šis jau ir otrais gads pēc kārtas, kad zīmols plūc apbalvojuma laurus šajā prestižajā konkursā, kurā šoreiz piedalījās 88 valstu dizaineri 98 dizaina kategorijās. Žūrijā ir starptautiski ietekmīgi žurnālisti, atzīti dizaineri, vadošie akadēmiķi un prominentas personas.

Anitas Sondores godalgotā rota jau devusies uz nākamajām izstādēm – Nīderlandes “Cube Design Museum”, kurā tiks eksponēta līdz 4. augustam, un pēc tam piedalīsies Bologna Design Week Itālijā.

Neparasti skaistas, sievišķīgas un pamanāmas rotas, modernas dizaina līnijas, Latvju zīmes zeltā un dārgakmeņos, – tā ir Anitas Sondores rotu koncepcijas esence.

Anita pati teic, ka Laima, Māra, Saules meitas – mūsu tautas dievības – viņas saknes, uz kurām māksliniece balsta savu radošo ceļu. “Stāstot pasaulei rotu stāstus par latviskajām dievībām, pretī saņemu enerģiju, pasaules daudzveidību, radošo iedvesmu un ar to papildinu, bagātinu savu etnisko pamatu. Man ir svarīgi, lai katrai rotai, ko veidoju, ir savs stāsts. Sadzirdēt un piedzīvot šos stāstus spēju iepazīstot klusumu, tādu klusumu, kurā izzūd ķermenis un Tu esi Gars. Manas rotas ir veidotas ar spēcīgu enerģiju, vēstījumu, radītas stipriem, radošiem un ziedošiem cilvēkiem,” pauda māksliniece

Savukārt par A’Design Award konkursu Anita Sondore teic, ka tā ir lieliska iespēja saņemt profesionālas žūrijas objektīvu vērtējumu, salīdzināt savu un pasaules juvelieru veikumu un dizaina kopainu.

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+