Sports
Hokejs

Ankipāns: Prieks, ka pie tādām slodzēm galva strādā labi0

foto: “Dinamo”

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” ir uz jauna ceļa – vai tas izvedīs komandu no tumšā meža, kurā tā bridusi arvien dziļāk pēdējās trīs sezonās, rādīs laiks. Bet pēc pirmās pārbaudes spēles, kurā pēcspēles metienos tika pieveikta Krievijas Augstākās līgas komanda Ņeftekamskas “Toros” (3:3, 4:1) galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Ģirts Ankipāns atzinīgi vērtēja padoto līdz šim paveikto.

“Patika, ka lielā mērā puiši pildīja uzdevumu – samērā agresīvi ar ripu un bez ripas uz liela noguruma fona,” sacīja Ģirts Ankipāns. “Protams, ielaistie vārti bija bērnišķīgu kļūdu dēļ, bet tās ir samērā vienkārši labojamas. Atdeve un temps bija augsts šim sagatavošanās posma periodam. Priecē, ka pie tādām slodzēm galva strādā labi. Mums jāuzvar divcīņas, jābūt agresīviem savā un arī pretinieku zonā mēģinām tādi būt. Esmu apmierināts, ka spēlētāji nometnē ieradās labā formā un nebija tādi, ar kuriem jādarbojas atsevišķi, lai pievilktu viņus klāt. Uzreiz strādājām grupā, bet kopējo fizisko bāzi liksim līdz pat “Latvijas Dzelzceļa kausam”. Šodien kapteinis bija Miķelis Rēdlihs, bet kolektīvs jāveido arī citiem latviešu spēlētājiem – Laurim Dārziņam, Kristapam Sotniekam, Gintam Meijam. Pirms sezonas kapteini vēlēs komanda.”

Svētdien rīdzinieki uzsāks pārbaudes turnīru Ņižņijnovgorodā, kopā sagatavošanās posmā paredzētas desmit pārbaudes spēles. KHL sezona sāksies 1. septembrī.

Saistītie raksti
LA.lv