Ankipāns un Laviņš Liepājā debitē ar zaudējumu 0

Ģirta Ankipāna un Rodrigo Laviņa debijas mačā “Liepājas metalurgs” otrdien Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta spēlē savā laukumā pēcspēles metienos ar 1:2 zaudēja “Gomeļ”.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Liepājnieku labā vārtus 13. minūtē guva Kārlis Ozoliņš, izvirzot komandu vadībā. Viesi izlīdzinājumu panāca spēles 35. minūtē. Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, tāpat arī papildlaikā un uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienos, veiksmīgākiem izrādoties Gomeļas hokejistiem.

Laviņš un Ankipāns, kas netiek Rīgas “Dinamo” sastāvā un spēļu prakses iegūšanai nosūtīti uz fārmklubu, nopelnīja negatīvu lietderību -1. Jānis Auziņš liepājnieku vārtos atvairīja 25 no 26 metieniem.

Pretinieku komandas sastāvā latviešu aizsargs Atvars Tribuncovs atzīmējās ar divām soda minūtēm.

HK “Rīga” MHL spēlē savā laukumā ar 1:4 zaudēja Sanktpēterburgas “SKA-1946”. Vienīgos vārtus mājiniekiem 27. minūtē mazākumā guva Nikolajs Jeļisejevs, samazinot deficītu līdz 1:3. Vakar abu komandu spēlē rīdzinieki bija veiksmīgāki bullīšos.