×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. maijs, 2012
Drukāt

Anmary neiekļūst Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā

anmary_eirovizija

Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku šodien notikušajā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmajā pusfinālā Latvijas dalībniece Anmary ar savu izpildīto dziesmu neiekļuva finālā.

Anmary konkursā uzstājās ar ceturto kārtas numuru, izpildot dziesmu “Beautiful Song” un viņai pusfināla cīņā tika prognozētas labas izredzes, jo bija saņemti daudz un atzinīgi vārdi par Anmary spēcīgo vokālu.

Latvijai pirmajā pusfinālā bija jākonkurē ar 17 valstīm, bet no tām finālā iekļuva pārstāvji no Rumānijas, Moldovas, Islandes, Ungārijas, Dānijas, Albānijas, Kipras, Grieķijas, Krievijas un Īrijas.

Starp finālā neiekļuvušajām valstīm ir arī Melnkalnes, Islandes, Grieķijas, Šveices, Beļģijas, Somijas, Izraēlas, Sanmarīno un Austrijas pārstāvji.

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls notiks 24.maijā, un tajā par vietu konkursa finālā sacentīsies dalībnieki no Serbijas, Maķedonijas, Nīderlandes, Maltas, Baltkrievijas, Portugāles, Ukrainas, Bulgārijas, Slovēnijas, Horvātijas, Zviedrijas, Gruzijas, Turcijas, Igaunijas, Slovākijas, Norvēģijas, Lietuvas, Bosnijas un Hercegovinas.

2012.gada Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 26.maijā. No katra pusfināla dalībai Eirovīzijas finālā kvalificēsies desmit dziesmas. Kopumā finālā piedalīsies 26 valstis, jo finālā jau savu iekļūšanu nodrošinājis dalībnieks no Azerbaidžānas, kā arī “lielā piecinieka” valstis – dalībnieki no Lielbritānijas, Francijas, Itālijas, Spānijas un Vācijas.

Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā šogad piedalās 42 valstis.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/R4oSZTmQo0s” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+