×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
27. maijs, 2012
Drukāt

Anmary trešais mazākais punktu skaits Eirovīzijas pusfinālā

anmarija3

Latvijas pārstāve Anmary ar dziesmu “Beautiful Song” savā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfinālā ir bijusi ļoti tālu no iekļūšanas finālā, liecina publiskotie dziesmu konkursa pusfinālu rezultāti.

Iegūstot 17 punktus, Anmary konkursa pusfinālā 22.maijā bija palikusi 16.vietā 18 dalībnieku konkurencē, apsteidzot vien Austriju ar 8 punktiem un Beļģiju ar 16 punktiem. Šīs trīs valstis arī tika savākušas vismazāk punktu starp visiem Eirovīzijas pusfinālistiem, jo otrajā pusfinālā, kurā arī piedalījās 18 valstis, pēdējā vietā palika Slovākija ar 22 punktiem.

Latvijas pārstāve balsojumā pa četriem punktiem bija saņēmusi no Krievijas, Moldovas un Īrijas, trīs – no Azerbaidžānas, bet divus – no Melnkalnes. Lai apsteigtu desmitajā vietā palikušos ungārus un iekļūtu finālā, Anmary vajadzēja savākt vismaz trīs reizes vairāk punktu.

Pusfinālā, kurā piedalījās Latvijas pārstāve, uzvarēja Buranovas vecmāmiņas no Krievijas ar 152 punktiem, otrā palika Albānijas pārstāve Rona Nishliu ar 146 punktiem, bet trešā – Rumānijas pārstāve Mandinga ar 120 punktiem.

Kā ziņots, sestdienas vakarā Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notikušajā 57.Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvarēja Zviedrijas pārstāve Lorīna ar dziesmu “Euphoria”.

Visai labus panākumus konkursā guva Latvijas kaimiņvalstis: Igaunijas pārstāvis Ots Leplands ar 120 punktiem palika sestais, bet lietuvietis Donijs Montels ar 70 punktiem ierindojās 14.vietā.

Latvijā balsotāji visvairāk balsu šogad bija atdevuši par Zviedriju, Krieviju un Igauniju, attiecīgi piešķirot 12, 10 un 8 punktus.

Kopumā finālā sacentās 26 valstu izpildītāji. Par uzvaru finālā cīnījās mūziķi no Azerbaidžānas, Vācijas, Francijas, Lielbritānijas, Spānijas, Itālijas, Krievijas, Īrijas, Islandes, Grieķijas, Albānijas, Rumānijas, Kipras, Dānijas, Ungārijas, Moldovas, Serbijas, Maķedonijas, Maltas, Ukrainas, Zviedrijas, Turcijas, Igaunijas, Norvēģijas, Bosnijas un Hercegovinas un Lietuvas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+