Dabā

Annas ielā – radošas nodarbes 16

Publicitātes foto

Aizvadītajā sestdienā vienā no Rīgas mazākajām ieliņām – Annas ielā – norisinājās svētki.

 

Tos jau 20. reizi ik septembri organizē Tehniskās jaunrades nams (TJN) “Annas 2”, piedāvājot bērniem, jauniešiem un vecākiem iepazīt visas nama darbnīcas un studijas. Svētku viesi varēja piedalīties vairāk nekā trīsdesmit tehniskajās un radošajās darbnīcās, izmēģināt specvienības “Omega” robotu, apgleznot akmeņus, saiņot šokolādes tāfelītes, konstruēt, spēlēt milzu dambreti un skatīties, kā tiek palaistas raķetes un brauc kuģīši un mašīnītes. Notika arī superpuiku treniņi ar industriālā alpīnisma elementiem un dažādas veiklības pārbaudes.

Svētku apmeklētāji varēja tikties ar pasniedzējiem un pieteikties uz sev interesējošiem pulciņiem. Starp citu, jaunajā nodarbību sezonā TJN “Annas 2” atklājusi programmu “Audio vizuālā performance”, aicinot jauniešus attīstīt savu mākslinieka talantu, eksperimentēt ar attēlu un video, kā arī uzstāties publiski.

Rīgā darbojas 13 pašvaldības bērnu un jauniešu centri, kas piedāvā iesaistīties dejošanā, dziedāšanā, tehniskās jaunrades, sporta un vides zinību nodarbībās, kā arī teātra studijās.

 

LA.lv