×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
19. novembris, 2015
Drukāt

ANO aicina neatteikties no imigrantu uzņemšanas (4)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Vairākas ANO aģentūras nākušas klajā ar brīdinājumu Eiropas līderiem, kas varētu izmantot Parīzē notikušo traģēdiju, lai pret imigrantiem īstenotu stingrāku politiku.

Kā norāda ANO pārstāvji, daudzi no tiem, kas dodas uz Eiropu, paši bēg no ekstrēmistiem. “Mums ir bažas par dažu valstu reakciju – centieniem apturēt uzsāktās programmas un atteikties no bēgļu krīzes risināšanas saistībām,” sacīja ANO bēgļu aģentūras pārstāve Melisa Fleminga. Pēc notikumiem Parīzē Ungārijas parlaments jau devis zaļo gaismu premjerministram Viktoram Orbānam apstrīdēt ES kvotu sistēmu tiesā. Francijas galēji labējās Nacionālās frontes līdere Marina Lepēna aicinājusi nekavējoties apturēt jaunu imigrantu uzņemšanu, bet Vācijas islamizācijas pretinieku organizācija PEGIDA demonstrācijā pirmdien pulcēja tūkstošiem cilvēku. Polijas jaunā labējā valdība, kas zvērestu nodeva pirmdien, signalizējusi, ka ieņems stingrāku nostāju pret imigrantiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pret imigrantiem ir jāīsteno stingrāka politika!!!! Citādi atkārtosies notikumi Francijā, kura tik pretīmnākoši vēra durvis šiem slepkavām!!! ANO ir organizācija, kura NEVAR paveikt nevienu nopietnu darbību, lai pasaulē nenotiktu tautu, rasu sajaukšanās un sabiedrības šķelšanas darbības!!!! ANO tagad ir panākusi Eiropas tautu dzīves nedrošību un spriedzi katru dienu…. Organizācija laikam tiešām ir izsmēlusi savus resursus un novecojusi!!! KATRAI TAUTAI JĀDZĪVO SAVĀ KONTINENTĀ UN ZEMĒ, LAI PASAULĒ VALDĪTU MIERS!!!

  2. Es aicinu atteikties ne tikai no bēgļu uzņemšanas, bet no ANO kā morāli novecojoša veidojuma!
    Par brīvu LATVIJU, par BRĪVU EIROPU, par BALTU SAULI BALTĀ PASAULĒ!

  3. idioti, aizverieties Atbildēt

    Jā, bēgļi ir jāuzņem, bet uz robežas ir nekavējoties jāarestē un jāievieto apsargājamās bēgļu nometnēs un tikai pēc visskrupulozākajām pārbaudēm ir jālemj vai sūtīt nekavējoties atpakaļ, vai ļaut uzturēties bēgļu nometnē tik ilgi, līdz viņus pieņem kāda valsts brīvprātīgi, vai iestājas tāda situācija, kas ļauj viņus sūtīt atpakaļ uz savu valsti bez bailēm, ka viņus tur nogalinās. Nedrīkst būt nekādas runas par viņu piespiedu izvietošanu kādā Eiropas savienības dalībvalstī. Pilnīgi izslēgts.

    • Par šo bēgļu uzturēšanu ir jāpiestāda rēķins tai valstij, no kuras viņi bēg. Obligāti. Izņemot gadījumus, kad pati Eiropas savienība ir iejaukta karadarbības izraisīšanā šajā valstī.

Draugiem Facebook Twitter Google+