×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
14. aprīlis, 2018
Drukāt

ANO noraida Krievijas pozīciju par rietumu triecienu Sīrijai (15)

Krievijas vēstnieks ANO. AFP/LETAKrievijas vēstnieks ANO. AFP/LETA

ANO Drošības padome sestdien neatbalstīja Krievijas sagatavoto rezolūcijas projektu, kurā tika nosodīts rietumvalstu militārais trieciens Sīrijai.

Par Krievijas rezolūcijas projektu nobalsoja tikai trīs Drošības padomes locekļi, astoņas valstis balsoja pret, bet četras atturējās.

Rezolūcijas projektā bija nosodīta ASV, Francijas un Lielbritānijas “agresija” pret Sīriju un pieprasīta to atturēšanās no turpmākiem triecieniem.

Krieviju atbalstīja vienīgi Ķīna un Bolīvija, kamēr līdz ar ASV, Franciju un Lielbritāniju pret Maskavas rezolūcijas projektu balsoja Zviedrija, Nīderlande, Polija, Kuveita un Kotdivuāra, bet Peru, Kazahstāna, Etiopija un Ekvatoriālā Gvineja balsojumā atturējās.

Kā ziņots, ASV, Francijas un Lielbritānijas bruņotie spēki sestdienas rītā deva raķešu triecienus Sīrijas armijas bāzēm un ķīmisko pētījumu centriem, tādējādi sodot prezidenta Bašara al Asada režīmu par iespējamo ķīmisko ieroču pielietošanu pret nemierniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. pumai, tu taču esi viens riktīgi gudrs dzīvnieks :))un ja visas raketes būtu nokritušas Sīrijā un būtu gājuši bojā kādi 100 melno tad viss būtu kārtībā? Pieņemsim ar lielu ticamību, kā mums pēdējā laikā tiek skalots galvā ka Asads izmantoja ķīmiskos ieročus un nogalēja 100 savus tad Donalds uzmet raķetes un vēl nogalina 100 tad viss ir kārtībā, rezultātā abi kopā noslaktē 200, tad tas pēc tavām domām ir pozitīvi? un vajag vēl mest virsū?

 2. Jā,ķīmiskais uzbrukums “iespējams” ir bijis,jānotiek izmeklēšanai,bet spriedums jau ir pasludināts,sabumbots.Tagad palēnām kāds kko sāks izmeklēt …

 3. Kā vienmēr galvenie vārdi ir ” par iespējamo ” !!!!

 4. Laikam arī Latvijā gribas saelpoties kādu iprītu, luizītu, novičok un kaut ko līdzīgu? Nu nevar pieļaut tās indes lietošanu ar apziņu, ka sīkvalstis kā kāda tur Sīrija būtu spējīgas pašas radīt visu ķīmisko rūpniecību kaujas gāzu ražošanai, arī trūpniecisko tehnoloģiju – nu varbūt kādā mēģenē, ja paveicas…Jā vel var mēģināt iegūt hloru un tas būs viss…

 5. Nu re ka visi sak dejot pec ASV STABULES bet kur tam visam piradijumi….

  • Saki, ASV STABULES, bet raķetes jau raidīja koalīcijas spēki ASV Anglija, Francija!?
   Un tā kā arī Latvija ir NATO dalībvalsts, un patīk vai nepatīk esam ar to pašu koalīciju saistīti, tad
   visiem jābūt vienotiem! Nozīmīgs spēlētājs ANO ir Ķīna, bet tas jau pavisam kas cits . . .

 6. … Re, ka runa sirdsapzina Kremla sutnim ANO, jo vins pardoma … vai ir verts melst talak, jeb mest flinti krumos … vai ari, ka butu laiks atkapties no neiespejamas pozicijas: parstavet pasreizejo Kremla pienemto ‘patiesibu’ … nerunajot par 1922.g. Mierliguma lausanu, sakara ar musu Abrenes nozaksanu un piesolitam ezelausim tas vieta …

  … Ka ar isteno patiesibu: … piemirstot vai nepieminot Budapestas, Ukrainas un parejos internacionalos ligumus, un pat apsolito 2013.g. Sirijas rezolucijas pienakumu izpildi … !!!

 7. Krieviju atbalstīja vienīgi Ķīna un Bolīvija

 8. atbalstīja tikai Krievija, Ķīna un Bolīvija.

 9. balojumā piedalijās 3 ieintresētās valstis+ viņu pakļautibā esošās. un ari tad rezultāts ir tikai 8 pret 7, jo tie kas atturejās jau ar neatbalstija agresiju, tikai uzskatija ka viņus tas neskar. tas ir noželojams rezultāts rietumu melu propogandistiem.

  • Pat, ja arī Tavā spriedelējumā ir grams taisnības, tad galaiznākums pasaka visu un tas ir
   ļoti labs, jo, ja vakar pati Krievija par tādu tēmu, kā Sīrija, uzlika veto, tad šodien dabūja to pašu atpakaļ, un nav ko tur matemātiskās formulas piesaukt :)))

   • Veto dēļ tagad valsts jābombardē??????

    • . . tas bija sods Asada režīmam un Krievijai arī, ja vēlies!
     Un, kā redzam, viss Ok, krievs pieklusa, jo reakcija nebūt
     nebija tik bravūrīga un skaļa, kā iepriekš solīts!
     Nu nav ko aizstāvēt Asadu un krievus tur ne tik, jo tie tur
     sabombardējuši ne to vien . . .

  • Ja hokeja komanda uzvar ar 8 pret 7, tā vienalga ir uzvara. Varbūt to uzskatīt par zaudējumu, tirliņ?

   • Jā, Tev labs piemērs ar sporta rezultātu, tiešam labs!
    Bet ir viens bet, nemāk šī valsts un šīs tautības ne
    sportisti, ne politiķi zaudēt, tas pats sakāms par kremļa
    troļļiem komentētājiem, tādi nu viņi visi ir, laikam jau
    tas kungs tur augšā apdalījis ar prātiņu viņus :))

Draugiem Facebook Twitter Google+