Tehnika
Tehnoloģijas

Anomālā Argentīnas šoseja, kas “apēd” atmiņu un laiku 0

Foto: shutterstock

Anomālais ceļa posms, kas Argentīnā savieno pilsētas Lonkimaiju un Angvu, regulāri atgādina par sevi, uzturot mītu par to, ka tas “apēd atmiņu” un “atņem laiku”, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Aculiecinieki stāsta, ka absolūti neatceroties, kā šķērsojuši 35 kilometrus garo šosejas posmu. Oficiāli par pirmo anomālijas upuri uzskata kādu vīrieti, kurš pirms vairākām desmitgadēm apstājās vietējā tehniskās apkopes stacijā un izskatījās šaušalīgi satriekts. Viņš jautājis, kur atrodas, un tūlīt pat izstāstījis, ka pilnībā neatceras, kā pārvarējis pietiekami lielo šosejas posmu un kā un kāpēc nokļuvis tieši šajā stacijā. Tiesa, drīz vietējie ļaudis šo notikumu aizmirsa, jo neviens cits ne par ko tamlīdzīgu nesūdzējās.

Taču pēc laika tas sāka atkārtoties. Vairākkārt. Kāds autobraucējs stāstīja, ka, braucot pa šo šoseju, pēkšņi vienā acumirklī zaudējis orientēšanās spēju. Kad attapies, atklājis, ka atrodas ļoti tālu no tās vietas, par kuru saglabājušās pēdējās atmiņas. Arī citi autobraucēji stāstīja kaut ko līdzīgu, un ne par vienu no viņiem neradās šaubas saistībā ar viņu stāvokļa neadekvātumu – visi bija pie skaidras apziņas un kontrolēja savu rīcību. Tomēr viņiem visiem bija pilnībā izzudušas atmiņas par pārvietošanos cauri anomālajai zonai.

Vietējie iedzīvotāji, protams, ātri noformēja savu viedokli. Ir vairākas versijas. Viena no tām pauž, ka tā ir kaut kādas gāzes iedarbība uz cilvēku apziņu. Cita savukārt vēsta par svešplanētiešiem, kuri tādā veidā nolaupa cilvēkus, lai pakļautu īslaicīgiem pētījumiem. Par labu šai versijai liecina fakts, ka daudzās Argentīnas vietās patiešām novērota palielināta NLO klātbūtne.

Argentīnas anomālā iecirkņa parādības izraisījušas paranormālo pētnieku interesi. Speciāli noformēta grupa pat ievietojusi presē sludinājumus, kuros aicina anomālo parādību aculieciniekus pieteikties un pastāstīt par piedzīvoto. Patlaban ritot intensīvs faktu apkopošanas darbs, un drīz varēšot ķerties pie analīzes un secinājumu apkopošanas. Tiesa, pirmais iespaids jau esot graujošs – izrādās, šosejas anomālā iecirkņa mīklaino notikumu aculiecinieku ir neticami daudz…

LA.lv